Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges fogat kihúznak...

Egészséges fogat kihúznak kérésre?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy a két felső fogam miatt kéne csak fogszabályzó, és mivel már 18 elmúltam, ezért elég drága dolog, meg nem szívesen várok még 1-2 évet hogy rendeződjön. Mit gondoltok, ha a fogak állapota nem indokolja, de én szeretném hogy kihúzzák és pótolják, teljesen hülyének fognak nézni?

2014. dec. 9. 20:13
1 2
 11/12 vanika129 válasza:
A 7-ESNEK NAGY IGAZA VAN! 28 vagyok,a 3-as fogam állt ki,a falubeli doki ajánlata,hogy ami kiáll azt lecsiszolja és a két mellette lévő segitségével koronát tesz fel,szóval nagy hülyeség!igaz egy hónap alatt kész lett volna.a jó fogat elb..szni koronával,ja és 100ezer körül lett volna.de inkább elmentem egy magán fogorvosi rendelőbe és bevállaltam a fogszabit,tovább tart a procedúra,de legalább az igazi fogaim lesznek a számba,és nem kell aggódnom hogy kirohad a korona alatt.ja és a mostani fogszabim 80ezerbe kerűlt.
2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kór nem számít. Én 28 évesen vágtam bele most 32 vagyok még fent van :D . A diagnózisom a kezdetekkor mélyharapás az alsó és felső fogív között 18 milliméter eltérés előre dőlt felső metszőkkel. És most túl vagyok az alsó kisörlők kihúzásán a helyhiány megoldása miatt alul torlódásom volt. Volt még az alsó fekvő helyzetű bölcsességfogak szálysebészeten történő eltávolítása. Felső ívtágitás Hyraxal. És a legjobb egy alsó állkapocsműtét a mélyharapás megszüntetésére. Még fél év és kész tehát 4.5 évig tart az egész. Az eddigi eredményel elégedett vagyok. Megérte. Újból belevágnék -e most így azt mondom igen, de sokszor meginogtam már, hogy kell -e ez nekem. Így a végére csak annyit nagyon fiatal vagy és ma már kortalan a fogszabályzó viselése. Láttam már 40 éves nőn is. Vágj bele megéri :D
2015. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!