Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegtek a fogorvostól? És...

Rettegtek a fogorvostól? És mikor mentek kezelésre akkor hogyan győzitek le a félelmeiteket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem rettegek... Sosem rettegtem. Jó a fogorvosom, jó helyre adja a szurit, nem fáj semmi.
2010. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy ha most nem megyek el, akkor kesobb csak rosszabb lesz es jobban fog fajni.. Es arra is gondolok, hogy x ora mulva otthon fogok ulni, es csak egy rossz emlek lesz az egesz:)
2010. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én rettegek

nincs okom félni mert tényleg nem fáj meg ilyenek de amikor elkezd felém nyulni kész vagyok és 1böl ugrok ki a székböl, a lényeg hogy ezt ne tedd.

próbáld ki hogy becsukod a szemed, mp3 hallgatsz közben.

2010. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rettegek,de elmegyek,mert tudom,hogy később rosszabbul járok.Beülök a székbe és megmondom,hogy nagyon félek.És úgy kapom az injekciót,hogy ne fájjon.Az pedig csak kellemetlen.
2010. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyan sokat jártam oda, hogy idúvel elmúlt a félelem. Rájöttem, hogy műás embereknek sokkal nagyobb bajuk van, és sokkal több fájdalommal is jár, ezt meg kibírom.
2010. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én például nagyon félek a fogorvostol, de csak a szuri miatt, de a barátommal szoktam elmenni, fogja a kezem és az orvos is nyugtat miközben megszur, igy nekem sokkal könnyebb. engem ez megnyugtat
2010. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mindig is rettegtem én is a fogorvostól. aztán találtam egy jó dokit, akinek szépen elmondtam, hogy én mennyire parázok, ő mindig mondja, hogy mi fog következni. Elmondja pl hány helyre szúrja be a szurit. szerintem ez nagyon fontos, hogy a doki tisztában legyen a félelmeddel. meg persze találni kell egy jó dokit is.
2010. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek is olyan fogrovost kell keresni akiben megbízol, ha ez megvan elmész hozzá és elmondod neki hogy nagyon félsz, vagy ha nem is akarod így konkrétan kimondani, rángasd a kezed vagy lábad, dobolj az ujjaiddal stb és akk rá fog kérdezni hogy félsz e és akk már tudod is mondani hogy igen.

Kérd hogy mondja mindig hogy mit csinál hogy tud ( és persze tud, hogy mennyi idő van még hátra:P)

Gonodlj vmi szép dologra, merülj bele teljesen egy álmodba/vágyadba, és gondold bele magad, úgy könnyeg és mondogasd magadba hogy nyugi nem fog fájni, már csak 1 perc ezt simán kibírom stb és akk menni fog

Drukkolok! Sok sikert!

2010. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hú én nagyon félek. És az a gáz, hogy már hetek óta fáj több fogam is, és minden héten csak egyre jobban halasztom, hogy felhívjam a dokit. Pedig nem panaszkodhatok, mert nagyon jó fogorvosnőm van, mégis... Az a helyzet, hogy gyáva vagyok.

Ez nem követendő példa! Remélem hétfőn lesz bennem annyi mersz, hogy most már tényleg fel fogom hívni! :-)

2010. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon féltem. Most éjszakai fogszabályzóm van, az orvos kibírhatatlan, bunkó és ijesztő, de már megszoktam. :D

Minden hónapban vissza kell mennem és akkor nagyon félek :S

De ha a suliban ellenőrzés van, akkor már nyugodt vagyok és semmi bajom. Eddig ott is reszkettem... :D Szóval fejlődtem.

2010. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!