Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves lány vagyok, fogszabál...

18 éves lány vagyok, fogszabályzóm lesz és úgy döntöttem blogot írok róla. Szerintetek hasznosak az ilyen blogok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és úgy döntöttem,hogy blogot kezdek írni a fogszabályzásomról,hogy egy kis segítséget tudjak adni azoknak, akik fogszabályzót szeretnének,vagy gondolkodnak rajta. Leírom benne a tapasztalataimat a fogszabályzó hordásával kapcsolatban és a fogaim változását is lefényképezem. Csírahiányos fogam van, ezért kicsit másabb ,mint egy átlagos fog. Eddig milyen? Szerintetek hasznos lesz?


A blogom: [link]



#fogszabályzó #fogív tágító #fogszabályzásom története #csírahiányos fog #fogszabályzó előtte utána #fogszabályzó tapasztalatok #fogszabályzó vélemények #fogszabályzó viselése #fogszabályzó hordása #fogszabályzó felhelyezése
2015. nov. 16. 17:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem a fogszabályzó annyira nem jó ötlet, mivel manapság minden 2. ember fogszabályzós, ezért ezek a dolgok eléggé nyilvánvalóvá váltak. Ez olyan mintha arról vezetnél blogot, hogy milyen szemüvegesnek lenni. Lehet, hogy pár ember hasznosnak találja, de a szemüvegesek többsége nem olvasgatna ilyen blogot.

Plusz tényleg jó lenne, ha másik alapot választanál, mert bármennyire próbálkozol, az eoldala-on lévő blogod mindig is igénytelennek fog tűnni.

2015. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2015. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
felrakták már? :)
2016. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!