Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegek a fogotvostol! Hogy...

Rettegek a fogotvostol! Hogy tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
Tobb rossz fogam is van. Regen rendszeresen jartam fogaszatra, sokat szenvedtem! Most ban egy rossz fogam ami kb minden honapban begyullad 5 honapja. Csak a fele van meg, nagyon csúnya, de olyan szinten fèlek elmenni hogy leírhatatlan...

2016. máj. 6. 11:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Koszii :) màr kerestem, de sajnos az nem az èn penztarcamhoz való :(
2016. máj. 6. 21:32
 12/21 anonim ***** válasza:
2016. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon koszonom, elolvasom es majd megirom valtozott e vmi :)
2016. máj. 7. 20:55
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazan jó volt elolvasni. Azt hiszem rájöttem én is hogy a ketdèsben említett rossz fogammal azert nem merek menni, mert attol félek, hogy beletöri, szajsebeszetre küld, meghalok...(na már ahogy leirtam h szajsebeszet rosszul erzem magam). Szóval ettől félek, pedig de szeretném ha jok lennènek a fogaim...de az a baj amelyik fogaimrol azt hittem h jo (be vannak tomve,nincs letorve) azokat is ki kellene huzni. Igy felul nekem mar sosem lesz szep fogsorom.
2016. máj. 7. 21:15
 15/21 A kérdező kommentje:
Viszont tenyleg nagyon rossz ez a fog. Ahogy irtam minden honapban begyullad. Csunya, csak fele van meg. Kettőt huztak eddig, nem tort bele, az egyiknel mèg nagyon régen azt hittem, hogy most meghaltam, nem hatott az erzestelenito ugy huztak ki.
2016. máj. 7. 21:17
 16/21 anonim ***** válasza:
A szájsebészettől ne félj, a szájsebész szakorvosok gyakorlatilag a legprofibb fogorvosok.
2016. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De ha en elmegyek ezt kihuzatni, nekem ott beletori...biztos h elajulok...nekem vegem van
2016. máj. 7. 21:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért várod meg, hogy már olyan rossz a fog, hogy csak a húzás segít? Tanulj az esetből és csináltasd meg a fogaidat időben. Egyébként mindenki fél, de mégis hat évesek is kibírják, akkor te is kifogod bírni.
2016. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hidd el túl lehet élni a szájsebészetet. Én is voltam ott, peddig nagyon féltem már magától a fogorvostól is, szóval konkrétan SíRVA mentem el a szájsebészetig!

De nem lett semmi bajom! És nem is fájt. :)

2016. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha nem "kell", akkor nem fog beletörni semmit. Mondom, a legprofibb, leggyakorlottabb, legügyesebb fogorvosok.
2016. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!