Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a tömegfóbiát?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy évvel ezelőtt voltam egy koncerten a Budapest parkban, nagyon jól éreztem magam...egészen addig, míg véget nem ért, és a tömeg elkezdett a bejárat felé nyomulni. Középtájt voltunk, és arra lettem figyelmes, hogy mindenhol körülöttem haladnak az emberek kifelé, de én egy helyben állok és semerre sem tudok mozdulni. Ha az egyik barátom nem fogja meg a kezem és húz ki a tömegből, nem tudom mi lett volna velem. Eleinte nem hittem, hogy ez komoly sebet okozott volna nekem, viszont később, ha tömegbe mentem, mindig rosszul lettem, és egy ideje már nem is megyek. Szorongás alakult ki bennem. Azonban nagyon szeretnék menni a Sziget Fesztiválra idén, egyetlen napra csupán, viszont rengetegen lesznek, és tanácstalan vagyok.

Pontosan jól tudom, hogy mindez a fejemben van. Tudom, hogy ezzel egyedül kell megbírkóznom. Mégis, kérlek titeket, ha van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok, és ha esetleg aki már legyőzte, írjátok le, hogy miként estetek túl ezen a dolgon.


2016. ápr. 17. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:
*és ha van olyan, aki már legyőzte
2016. ápr. 17. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!