Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegek a fogotvostol! Hogy...

Rettegek a fogotvostol! Hogy tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
Tobb rossz fogam is van. Regen rendszeresen jartam fogaszatra, sokat szenvedtem! Most ban egy rossz fogam ami kb minden honapban begyullad 5 honapja. Csak a fele van meg, nagyon csúnya, de olyan szinten fèlek elmenni hogy leírhatatlan...

2016. máj. 6. 11:01
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Dehát miert torné bele? Azért mert csak a fele van meg? Ès? Van nekik gyökèrfogójuk is, nekem azzal vették ki. Jaj te, ne félj ennyire :) Gondolj bele, elmèsz, behív megnezi adja a szurit, lezsibbad onnantol ha beletöri (de miert torne) azt sem fogod erezni. Beutalo sebeszetre, mesz...erzestelenito...siman kiszedik...tobbet az eletbe nem fog fajni, ehetsz nyugodtan nem rettegve, hogy jajuristenmegfogfajdulni. Ha nem zsibbadna el és fajna (nem tul valoszinu,de legyen megis) akkor is kb par masodperc...oke nagyon fáj, de amit az 5 honap alatt ereztel fajdalmat azt ha egybesuritenenk mèg jobban fajna, na jol van..szoval fajt nagyoon de mar vege...semmi gond, mehetsz haza, boldog vagy mar nem fog fajni, buszke vagy magadra. Na fel a fejjel, hetfon menj el!
2016. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!