Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felháborító a magyar egészségü...

Felháborító a magyar egészségügy! Ti mit gondoltok erről ami tegnap történt velem?

Figyelt kérdés

Egy faluban lakom, tőlem 17 km-re van egy kisváros. Évek óta oda járok fogorvoshoz. A hétvégén letörött a fogam és mondom elmegyek megcsináltatni. Ez a kisváros egyben a szülővárosom is és ugyanaz a megye, mint amiben a falum is fekszik. Bemegyek a fogorvoshoz, adom neki a TB kártyámat és a lakcímkártyám, majd közli, hogy másik körzethez tartozik a falum. Fél éve még leszedte a fogkövem. Annyira ledöbbentem nem is tudtam mit válaszoljak. Azt mondja, hogy megcsinálja a fogam, de TB-re nem tudja csak, ha fizetek. Mondom köszönöm, de akkor úgy nem. Nos a falumban van fogorvos heti 1x. A kisvárosban meg minden nap van. Most a félig letört fogammal várhatok egy hetet mire megcsinálják.


MIRE FIZETEM A TB-T? Mire vonja a magyar állam, ha egyszerűen magyar földön a szülővárosomban le sem szarnak????


2016. jún. 15. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát ez a magyar állam, magyar egészségügy...elég szégyen!!!!

de hajrá... még több stadiont -.-

2016. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg felhaborito, eleve az, hogy igy neked ritkabban van fogorvosod, csak mert falun laksz. Ez igy igazsagtalan.
2016. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A fidesz arcátlanul hazudik, hülyének nézi a magyar népet, teljesen tönkretette a magyar egészségügyet és az oktatást, és kizárólag a saját hobbijaikra+saját maguknak és a haverjaiknak adják az adófizetők pénzét. Normális, demokratikus országban már rég elzavarták volna őket.
2016. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!