Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeten eltávolítando fog?

Szájsebészeten eltávolítando fog?

Figyelt kérdés
Két kérdésem lenne ez ügyben. Hétfőn kiműtik két fogam szájsebészeten. A műtétnél ruhában lehet maradni, vagy le kell venni (sok műtétnél ruha nem lehet rajtunk, ezért kérdezem)? A másik pedig az, hogy saját felelősségre ki lehet jönni a korházbol ugy, hogy nem alszunk bent egy napot, ami ajánlott?
2016. szept. 28. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
izé, nem tudom nálatok hogy van, de nálunk a szájsebészet az sztk-ban van, beülsz a székbe ruhástól, megcsinálják és mehetsz haza. Még nem hallottam olyanról hogy bent kéne maradni.
2016. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy lesz-e altatás.
2016. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
altatással lesz. És azért kell bent maradnom egy napot a korházban mert összevarják
2016. szept. 28. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor távozhatsz, de hogyhogy altatnak? Nekem is műtötték ki, de csak érzéstelenítettek, kiszedték, varrták és mehettem világgá. nem is tudtam hogy van mikor altatnak.
2016. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem azert altatnak, mert ket fogam ugye kiszedik a gyokerei miatt, es az egesz inyem be van gyulladva. Dalacin 150 es 300-as gyogyszereket szedtem, most augmentin 250-et szedtem ket napja gogyott el. Az erzestelenito pedig nem hat, a gyulladas ugyan ugy ott van meg, meg jobban is be van gyulladva amennyire eddig volt.
2016. szept. 29. 07:10
 6/7 anonim ***** válasza:
És hol lesz a műtét?
2016. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Borsod-ba
2016. okt. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!