Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan van, hogy teljesen...

Olyan van, hogy teljesen máshol fáj a fájos fog? Elviselni alig tudom de mit mondjak a dokinak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy egy fogrol sugárzik e szét a fájdalom, vagy a többi fog kezdene romlani sorjában.

Egyféle fájdalomcsillapitom van,ami persze nem hat.

Probálok gondolkodni hol is fáj tulajdonképpen.


Felül rosszul tömött egy fájos fogam mert pl egy tűvel simán be lehet kerülni az üregbe (a fog és tömés közé) amugy ez is érdekes hogyhogy ott üreg van...

Elso tömés, nincs tapasztalatom mi normális, mi nem.


De szóval a fájdalom érezhető az arccsontomban (ahova pirositoval szoktak sminkelni szineszek)

És Főleg a felső rossz fog alatti részen az also (!) állkapocsban, de még az alsó harapófogaim is sajognak.


Amúgy az normális, hogy igy kell szenvedni 1,5 hetekig mindig mert csak ugy ad időpontot, ráadásul tul sokat is kért joformán a semmiért?ill egy rossz tömésért?


Ha próbálom piszkálni, akkor tompa fàjdalom a tömött fog mögötti fogban.


2017. ápr. 17. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És hova lehet menni hamarabb ha a dokim nem fogad es tb alapon?van olyan, hogy ugyelet?
2017. ápr. 19. 23:32
 12/13 A kérdező kommentje:
Az ügyelet tényleg csak hétvégén van? Csak ilyet találtam neten..
2017. ápr. 19. 23:36
 13/13 anonim válasza:
Szia! Hátha még olvasod... ugyanez a bajom, veled mi lett? Második alkalommal történik meg, hogy nem tudom eldönteni, alul vagy felül fáj fogam. Először felül kihúzták a bölcsességfogam, hogy biztos attól van, de ismét megtörtént. Most alul gyökérkezeltek egyet, én eddig is erre a fogra gyanakodtam. Be van gyulladva a gyökerénél, és iszonyúan fáj gyökérkezelés után is, de a felső sor fogaim is fájnak, az arccsontom, a fél éve kihúzott bölcsességfogam helye, minden. Pedig az alsó fogam gyulladt. Aludni, dolgozni sem bírok fájdalomcsillapító nélkül, és néha az arccsontom és a felső fogaim erősebben fájnak, mint a problémás fog. Veled mi lett, elmúlt ez valahogy?
2018. szept. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!