Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas után tapasztalatok?

Foghuzas után tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem vagyok jártas a foghuzas van mert ez volt az első. Csütörtökön húzták ki bal hátsó fogamat alulról. Betartottam minden szabályt aznap még rasem gyújtottam. Kiment az érzéstelenítő hatása és elkezdett fájni azóta a fájdalom enyhült. Gyogyszer nélkül kibírom a napot. De még azért fáj. De inkább az ínyem fáj ahová a szurit kaptam... Ez normális dolog? 2 nappal húzás után? Ja és az arcom nagyon minimálisan ahonnan kihuztameg van dagadva de csak egy picit. A verdugo már nincs bent szép szürke és fehér a seb. Azt mondták hogy akkor már jól gyógyul. A fájdalom és a pici duzzanat meddig tarthat el?

2017. szept. 30. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima foghúzás, vagy varratokat is kellett használni?


Emberfüggő egybébként, ha nem gennyes, vagy gyulladt, akkor az a gyógyulás jele

2017. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima foghuzas.nem kellett varrni. Be volt gyulladva és azért kellett kihúzni mert nem lehetett sajnos megmenteni mert inyig letörott.
2017. szept. 30. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél az arcodra hideg vizes borogatást, hogy a duzzanat lemenjen, ha gyulladt volt a fog, akkor lehet még pár napig duzzanat, injekció helye nekem volt hogy egy hétig is fájt, főleg az amit oda adnak a pofába, hátsó fognál.
2017. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen enis így vagyok elég kellemetlen :D köszönöm a válaszokat. Akkor sémi komoly probléma nincs? . Ez akkor atlagoseg persze embertől függő. Köszönöm megegyszer.
2017. szept. 30. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, minimum 1 hét kell a seb gyógyulásáig, és az injekció helye is fájhat pár napig. Ha valami gond lenne, akkor erősebb fájdalmaid lennének.
2017. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!