Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a gyogytomes után a...

Fáj a gyogytomes után a fogam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Péntek óta nagyon fájt a fogam. Hétfőn el is mentem orvoshoz aki mondta hogy ez gyökér kezelés lesz. Rakott bele gyogytomes. Aznap minden ok volt, de tegnap óta újra nagyon fáj. Mondta hogy egy pár napig ez normális lesz, mert nagyon be van gyulladva. Valakinek tapasztalat? Jönnek az ünnepek és hát elég rossz lenne fájó foggal tölteni.
2017. dec. 20. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógytömés után fájhat pár napig.Nekem nem fájt csak bizsergett.Ha nem múlik péntek délelőtt hivd fel a fogorvost,hogy még az ünnepek előtt tudjon fogadni.
2017. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából már ma felhívtam az orvost és holnap fogad is, mert nagyon fáj. Már átterjedt az állkapcsomra is. Csak úgy ég az egész arcom.
2017. dec. 20. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jobb minél előbb,meg ilyenkor gyorsabban is fogadnak.Kitartást és mielőbbi javulást!
2017. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!