Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kibújása miatt...

Bölcsességfog kibújása miatt lehet ilyen kegyetlen fejfájásom?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja kezdtem el érezni, hogy kezd ott fájni az ínyem, de tegnapig nem volt különösebben zavaró. Viszont tegnap este óta folyamatosan fáj a fejem, úgy , hogy nem múlik el a gyógyszertőp sem. Nem érzem túl jól magam mindemellett , nem nagyon van étvágyam sem. Nem tudom mi okozhatja ezt a fejfájást, de ez elviselhetetlen. Aki már volt így kérlek adjon tanácsot , vagy, hogy mit szedjek erre. Nagyon köszönök előre is.
2017. dec. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2017. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Minél hamarabb menj el fogorvoshoz, mert baj lehet vele. Tesómnak is ugyanez volt 3 évvel ezelőtt, kiderült, hogy nem egyenesen kezdett el nőni és azért fájt annyira. Végül kihúzatta.
2017. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy maga a fog meg az így nem fáj annyira, kellemetlen de kibírható, a fejfájás nagyon rossz. Illetve a másik oldalon szintén csak egy picit bújt ki. De arra nem emlékszem, hogy mikor vagy hogy fájt-e de szerintem nem.
2017. dec. 25. 18:33
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudják kihúzni? Nagyon picike a fog.
2017. dec. 25. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Felvágják az ínyt és kiveszik. Nekem is kisugárzott a fülembe és az állkapcsomba, maga a fog nem fájt.
2017. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!