Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérdugó. Szájsebészeti műtét....

Vérdugó. Szájsebészeti műtét. Ez normális?

Figyelt kérdés

Volt egy szájsebészeti műtétem, nem bölcsességfog, hanem más típusú. Össze is varrták, ám a sebnél ilyen nyákos-véres cucc van a sebhez ragadva. Szokták mondani ugyebár foghúzáskor, hogy akkor is hasonló keletkezik, ún. vérdugó és azt nem szabad piszkálni.


Igaz, nekem nem foghúzás volt, de hasonló dolog keletkezett oda. Én se piszkáljam? Hogy őszinte legyek, nem nagyon merek és nem is akarok ott a sebnél matatni, de lehet, hogy le kellene szednem?


2018. febr. 15. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fájdalmas-gennyes cucc,hagyd békén,majd lelökődik,ha az ínyed úgy találja,hogy már nincs szüksége rá. A nyálkahártyák nem tudnak varasodni, ők ilyen trutyival zárják a sebeket.
2018. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális igen. Ne piszkáld. Szépen meggyógyul majd.
2018. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, majd idővel feloldódik, ahogy egyre többet tudsz enni, szétesik. :) Nyugi.
2018. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!