Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Visszaálltak a fogaim a...

Visszaálltak a fogaim a fogszabályzó levétele után. Kinél tehetek panaszt?

Figyelt kérdés

Magánrendelőben csináltattam a fogszabályzóm, több, mint 500.000 Ft volt az egész az aktiválásokkal együtt.

Az orvos azt mondta a levételt követően, hogy egy hét múlva megjön az éjszaki. Végül egy hónap után kaptam kézhez. A fogaim természetesen visszacsúsztak az eredeti helyükre.Most ott tartok, hogy az egészet kezdhetem előröl, de ennyi pénzt nem vagyok hajlandó még egyszer kiadni.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a teendő ebben helyzetben?


2018. febr. 22. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A magánrendelőkben is fel kell tüntetni az illetékes betegjogi képviselő elérhetőségeit (akár telefonon is megkérdezheted tőlük, ha nem akarsz személyesen visszamenni). A jogi háttér lehetőségeiről ő tud tájékoztatni, illetve kivizsgálást indíthat.

Őszintén szólva én nem hiszem hogy az orvos hibázott. Valószínűleg az asszisztens vagy a fogtechnikus keverhette el a lenyomatot, vagy a technikai munka húzódott el valamiért (ami szintén hiba). Az egy hét után neked kellett jelentkezni, vagy arról volt szó hogy ők hívnak fel téged ha kész van?

Egyébként ilyenkor illene garanciálisan ingyen helyrehozni a fogaidat.

2018. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog, hogy egy hónap alatt készült el az éjszakai készüléked. Szerintem menj vissza, és mond el a panaszod. Szerintem is kellene garanciának lennie!
2018. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!