Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feszítő érzés a gyökérkezelt...

Feszítő érzés a gyökérkezelt fogban?

Figyelt kérdés
Két hónapja gyökérkezelték egy fogamat. Most kitisztította és felkészítette a gyökértömésre. Egy hete megcsinálta és berakott egy ideiglenes tömést,de most egy zavaró feszülő és néha lüktető érzés van a fogamnál. Lehet ez egy allergia az ideiglenes tömésre, mert a gyökérkezelés előtt is olyan volt benne és fájt? A gyökérkezelés után nem rakott bele semmit és semmit sem éreztem ott. Olyat is olvastam, hogy ilyenkor gáz és genny keletkezik ott és a tömés nem engedi ki ezért feszül. Elmúlik ez az érzés vagy menjek el orvoshoz? Az időpont amire mennem kell majdnem egy hónap múlva lesz. Volt már ilyen valakinek és mi lett vele?

2018. márc. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A feszítő érzés és a lüktetés nem jót jelent, lehet nem kellene 1 hónapot várni az orvossal.
2018. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem hozzászólóval. Nem kellene megvárnod az időpontot. Valami gyulladás van a fogadban.
2018. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Itt elég hosszú gyógyulási folyamat szükséges, hogy újra teljes értékű fogként tudd használni. 2 hónap még nem feltétlen jelent gondot. Ellenben, ha kocogtatásra nyomásra is érzékeny, akkor érdemes hamarabb ellátogatni a fogászatra..
2018. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy ciszta is! Panoráma RTG n látszik.
2018. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!