Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire megszokott hogy...

Mennyire megszokott hogy valaki nem ker erzestelenitot kis lyuk betomesekor?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megszokott dolog. Azért nem, mert nem fáj, és az injekció viszont sokkal jobban fáj. Az injekció okozhat kellemetlenséget. Egy hétig fájdalmas lehet a száj nyitás evéskor.
2018. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mennyire megszokott. Én világéletemben kértem, anélkül nem engedtem a fogaimhoz nyúlni... De két éve az új fogorvosom egyszer "megfűzött", hogy próbáljuk meg érzéstelenítő nélkül, bevállaltam, és tényleg nem volt vészes. Annyit tudok, hogy ezt nem minden fognál lehet megcsinálni.
2018. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjem sose kér. Semmilyen töméshez.

A fogorvos már megszokta, de azt mondja, jogy ilyennel még nem találkozott.

2018. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En azert nem kertem, mert pici volt a lyuk, es ha erzestelenit akkor azt csinal amit akar (tul sokat is kifurhat a fogambol) es erezni akartam hogy nem szalad megg a furo a kezeben.
2018. máj. 17. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
okostojás...
2018. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima tömésről van szó? Amit gyerekkoromban is natúrban csináltak mindenkinek?


Én csak gyökérkezeléskor kaptam, mert azt mondta, hogy muszáj. De engem megijeszt, ha valamimet nem érzem. Ha fáj, tudom, hogy ott van.


A gyerekkori amalgám töméseimet cseréltettem ki fehérre csak úgy esztétika miatt, és egyiknél sem kértem érzéstelenítőt. Elég idegesítő volt a doki, megállt fél percenként, hogy biztos nem kérek-e. Fájt, mint a rohadt élet, ugye kifúrták a régi tömést, és nagyobbra kellett, mint az eredeti lyukat. Fájt, és aztán elmúlt.

2018. máj. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis lyuknal ahol nem kell melyen befurni a dentinbe, nem szukseges.
2018. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"En azert nem kertem, mert pici volt a lyuk, es ha erzestelenit akkor azt csinal amit akar (tul sokat is kifurhat a fogambol) es erezni akartam hogy nem szalad megg a furo a kezeben."


Te ezt mégis honnan a francból tudnád?

2018. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!