Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták pénteken 2 fogamat...

Kihúzták pénteken 2 fogamat és most iszonyatosan fáj a felye. Vérdugó nincs benne, a kontrollon azt tanácsolta a szájsebész, hogy öblögessek szájvízzel és minden rendben van, varratszedés vasátnap. Mit tegyek? Megőrülök.

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, egészen csontig hatoló fájdalom. csípő, feszítő, rohadt fájdalom. ki is sugárzik. Első nap este még megvolt a vérdugó és csak beszéléskor éreztem sebfájdalmat, de 2. nap reggelre, kieshetett míg aludtam, mert már nem volt benne.Azóta kínóz iszonyat fájdalom. Donalgint szedek, ami nem igazán hat, vagy ha hat, akkor lassan nagyon. Nem akar ez múlni és már nagyon unom. Üreg van a fogamban. Kontrollon a doktor úr, annyit mondott, hogy minden rendben. Kiszedett belőle egy vattát, ami még benne volt és utamra engedett hogy szájvízzel öblögessek. ez volt 4. nap a műtét után. Most nagyon szenvedek és nem tudom mit tegyek. Ez elfog valaha múlni? Vagy menjek be ügyeletre? Nincs már több pénzem, eleve komoly fájdalommal mentem be, és elkértek 50 ezret, már kajára sincs nagyon pénzem. Maximum TB támogatott ügyeletre mehetek, de valakinek volt már ilyen? Mit csináltatok? :S Szedek dalacint is, háziorvosom írta fel, hogy ne kapja csonthártya gyulladást. NAgyon elegem van már. Néha van egy kis szünet, pár óráig csak mérsékelten fáj, de ha rákezd, ahogy most is, megőrülök tőle...
2018. jún. 27. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam úgy többször is, hogy húzás után néhány napig csak normálisan fájt, mint egy seb, aztán fájdult meg nagyon, és legalább egy hétig szenvedtem vele. Első ilyen alkalommal én is visszamentem a dokihoz, megröntgenezte, semmi baja nem volt. Legközelebb már nem lepődtem meg, mikor ez történt. Pedig én soha nem húzattam egyszerre kettőt, ez elég nagy seb, pláne a bölcsességfog meglehetősen zűrös.
2018. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
na engem nem röntgeneztek meg, csak megnézte....
2018. jún. 28. 00:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Valószínű begyulladt.


Menj vissza, elég esélyes, hogy varratot kiszedik és megkaparják a sebet, hogy újra vérezzen.


Nem szabadna ennyire fájnia. :(

2018. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Visszamentem kontrollra, írtam is, de nem csináltak vele semmit. Mondta a doki hogy minden rendben van, mondtam neki hogy fáj nagyon, azt mondta most már jobb lesz és elküldött haza, és varratszedés hétvégén.... most vettem egy ilyen fujkálót a patikában és ez hoz némi enyhülést. Donalgint elfelejtem, mert nekem nem hat... Az advil ultra forte jobban hat de még a cataflam is.
2018. jún. 28. 11:23
 15/16 A kérdező kommentje:
tipikus panaszom van... sajnos... ez a foghúzás utáni fájdalom, 10-14 napig is eltarthat és arra sincs garancia, ha kitisztítják a sebet akkor jobb lesz... sőt, még az is lehet ha most bevérezteti, mivel hatalmas a 2 fog miatt a seb, az is kiesik és kezdődhet előről... :(
2018. jún. 28. 18:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled?
2018. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!