Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem múlik el az antibiotikumtól?

Nem múlik el az antibiotikumtól?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt lett egy kis pukli a fogam mellé,tályog. Fáj is,a nyirokcsomóm is az állkapcsom alatt megduzzadt,fáj.

Elmentem a fogorvoshoz rögtön(csak sztk-ba rudtam menni)

Nem csináltak vele semmit mert először a gyulladást kell levinni.

Kaptam antibiotikumot(zinnat)tegnap este vettem be az első,ma reggel a 2.at,de még mindig nem szűnt.



2019. jan. 10. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fogorvos vagyok, maradjunk annyiban, hogy több tályoggal, csonthártyagyulladással találkoztam, mint te ;)
2019. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nem belső fogtályog, hanem ínyen lévő tályog volt, ami nyomtalanul elmúlik. Ugyan mit kéne vele csinálni, ha már nincs. Azt meg ne mondd nekem, hogy fogorvos vagy, mert csak akkor hiszem el, ha a diplomád képét is belinkeled, persze név nem kell. A gyakori kérdések nem az a fórum, ahol dr kezdetű emberek gyülekeznének.
2019. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!