Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Tanácsok ezzel kapcsolatban?

Nos régen elhanyagoltam a fogaim nem mostam nem törődtem velük és volt pár lyukas fogam. De már ez változott a lyukasakat betömték és foglalkozom is velük. Viszont úgy vettem észre hogy az ínyem kezd "visszahúzódni" a fogamról és fogmosás után vérzik az ínyem és nagyon fáj is egy darabig. Van ez a Parodontax fogrém fogínyvérzésre az segíthetne nekem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Parodontax, fogínyvérzés, vérzés, fogíny, fogak, fog

ápr. 19. 00:27  Privát üzenet  

A válasz
Ha már húzódik vissza az ínyed, akkor sürgősen keress fel egy parodontológust.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 19. 07:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen tapasztalataitok/élményeitek/tippetek vannak fogszabályozással kapcsolatban?
Fogszabályzóval kapcsolatban élmények, tanácsok, sztorik?
Fogászati ciszta műtéttel kapcsolatban tapasztalatok, tanácsok?
A barátom epilepsziás, nem nagyon ismerem a betegséget, szeretnék pár tanácsot tipprt kérni a betegséggel kapcsolatban, leírnátok hogy mire figyeljek vele kapcsolatban, hogy...
Tanácsok/tapasztalatok aranyérrel kapcsolatban?
SEGÍTSÉG! Tanácsok Frontinnal, pszichiáterrel kapcsolatban, pls?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!