Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati műtét előtt ajánlott...

Fogászati műtét előtt ajánlott inni egy kis alkoholt?

Figyelt kérdés

Nem befolyásolja a fájdalomcsillapító injekciók hatását? Vagy véralvadást? Vagy bármi, ami miatt gond lehet belőle.

Nagyon ideges, szorongó vagyok, talán segítene.



2019. jún. 17. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlen se. Engem altattak. Nem dohányozhattam aznaptól, inni pláne nem. Sőt, enni is csak reggel ehettem keveset, vizet meg csak délig ihattam. Téged is altatnak?
2019. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy alkesz vagyok, de műtét előtt még én se innék! Mikor kihúzták a fogam, vettem be előtte nyugtatót, meg is kérdeztem a dokit is róla, azt mondta, vegyem be nyugodtan.
2019. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol a gyógyszerrel, fájdalomcsillapítóval keveredve befolyásolhatja a véralvadásodat, a fájdalomcsillapító hatását. Amúgy sem kellene hozzászoktatnod magad, hogy izgalomra iszol. Ne igyál alkoholt, érthető, hogy ideges vagy, de ha nagyon extrém, inkább hívd fel az orvost és kérdezz rá, mit szedhetsz be.
2019. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt neked sem szerencsés, ahogy előttem is írták. Másrészt... most képzeld magad a fogorvos helyébe. Olyan ember szájában kell dolgoznod, akinek alkoholszaga van. Ha egy kicsit is igényes ember vagy, nem hogy alkoholt nem iszol, még fogat is mosol a rendelőben a kezelés előtt!
2019. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem altatnak.

Nyugtatóból mi használ, ami vénymentes?

2019. jún. 18. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
A citromfű tea nyugtató hatású. Szerintem a vény nélkül kapható nyugtatók nem sokat érnek. Nekem legalábbis nem használt semmit.
2019. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nekem egyik vény nélküli sem használt soha, persze gondolom van, akinek igen.
2019. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem lehet inni
2019. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!