Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feldagadt felsöajak érzéstelen...

Feldagadt felsöajak érzéstelenites utan?

Figyelt kérdés

4 napja voltam fogorvosnal. Az elsö jobb fogambol letört egy darab, az lett potolva. Kaptam érzéstelenitöt, aznap nem is volt utana semmi baj. Masnap ra bedagadt a felsö ajkam, az orrom Alatt teljesen. Faj is rendesen. Azt hittem a fogam miatt, de a fogam vagy annak környéke nem faj, hanem ahova az érzéstelenitöt kaptam az a Pont faj es van feldagadva.

Jart Mar valaki Igy vagy ez lehet normalis reakcio?



#Fogak. Tömés. Érzéstelenites
2019. júl. 6. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Dettó, így jártam, igaz nekem már a fogászaton is dagadt valamelyest de most a legnagyobb :/

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__9..


Nekem mondjuk nem fáj csak feszül. Este csinálták a fogad?

2019. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kora delutani orakban voltam a dokinal. Raadasul jol porul jartam, a doki egy hetig szabin van. De hétfön elmegyek egy masik hoz feltetlenül. Ibuprofent szedek ra, az van itthon. Hasznal ideig oraig. Olyankor csak feszitö erzest erzek. Az injekcio helyén most egy kisebb holyagféleség keletkezett, sötét szine van.
2019. júl. 6. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem nincs belül csúnyaság, viszont reggelre ráment a szememre is :( Nem soká indulok az ügyeletre
2019. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!