Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már egy hete szenvedek valami...

Már egy hete szenvedek valami szerencsétlen náthavírussal. Mi lehet a levegőben?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, az orromból és a torkomról sűrű váladék jön fel,de mégsem elégséges. Ugatósan köhögök és semmitől sem gyógyulok ki.
2019. júl. 30. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én is ebben vagyok.. Vírus van
2019. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Bakteriális fertőzésed lehet. A sűrű váladék erre utal. Mindenképp menj el a háziorvosodhoz, erre kell gyógyszer!
2019. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 2 hétig tartott, a köhögés még nem teljesen múlt el, csak a nátha és a torokfájás.
2019. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok felesleges antibiotikum szedése miatt meg a paracetamol és egyéb durvább gyógyszerek végett rezisztensek a bacik és vírusok. Erősödnek a szervezet meg nehezen bír velük és több idő kell hogy legyőzze. Sajna már egy sima nátha is több mint egy hétbe kerül általában kettő és ez csak rosszabb lesz. Melyik nap volt erről egy doku film a tv-be. Sajnos a gyógyszerek feltalálása nem halad olyan gyorsan amilyen gyorsan a betegségek fejlődnek.
2019. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is szedek semmit már, megvárom míg ebből kikecmergek, hátha megerősödik a szervezetem.
2019. aug. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!