Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy lány adhat az anyának vesét?

Egy lány adhat az anyának vesét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem, egy lány adhat az anyának vesét?

Mert utána olvastam és van ahol aszt mondják igen, van ahol nem mert ""vissza"" felé nem mehet az öröklődés.

Mi az igazság?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. aug. 17. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Véletlenül rossz kategóriába raktam

Elnézést.

2019. aug. 17. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az öröklödéshez, olyan meg, hogy "visszefelé menö öröklödés" nem létezik!


Ettöl függetlenül az anya-lánya kapcsolat nem kizáró ok, de ezen kívül még igen sok mindennek kell egyeznie ahhoz, hogy szóba jöhessen.

2019. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De, adhat. Vércsoport egyezés és genetikai egyezések kellenek. Szülő-gyerek között a genetikai hasonlóság 50%. Nem tudom ez elég-e egy vesetranszplantációnál, de volt már ilyenre példa, úgyhogy valószínűleg igen.
2019. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blau Kind ***** válasza:
Simán.
2019. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. aug. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!