Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyenge az immunrendszerem?

Gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja elkaptam egy vírust, nagyon rossz volt. Azóta minden után kezet mosok és evés előtt is. Ettől le tud gyengülni az immunrendszer?

2019. aug. 26. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy minden koszos dolog után és evés előtt kezet mosol.
2019. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem 1 autoimmun betegsegem van,en ha valami vírust elkapok nalam antibiotikumot sem írnak fell,ki kell feküdnöm,mert crohn beteg vagyok

Hetek ora bennem van valami virus

Gaz de sajna ez van

2019. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy félsz a hányós vírustól, de attól, hogy hetek óta ezen idegeskedsz sokkal többet gyengül az immunrendszered, mintha megnyugodnál...
2019. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked nem az immunrendszered gyenge,hanem betegesen félsz. Nyilván kezet kell mosni,de nem állandóan, kényszeresen. Ahhoz,hogy erős immunrendszered legyen,pont hogy be kell jussanak a kórokozók a szervezetedbe,hogy megtanuljon ellenük védekezni. Ezért nem kell a babaát,gyereket sterilen,kifőzött cuccok között tartani.


A stressz a legnagyobb imungátló dolog. Nagyon,nagyon túlreagálod ezt.

2019. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az immunrendszer a túlzott tisztaságtól, a steril környezettől gyengül le, mert nincs dolgoztatva és eltunyul vagy rosszabb esetben túlműködve önmaga ellen fordul!
2019. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!