Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ettől lehet ilyen gyenge az...

Ettől lehet ilyen gyenge az immunrendszerem? Lenn a többi

Figyelt kérdés
Gyerekkoromba nem kaptam meg semmilyen védő oltást semmilyen gyógyszert sőt ételt is alig szóval elég rossz gyerekkorom volt vagyis szüleim és kinn a tanyán dolgoztam . Gyerekként semmi bajom nem volt de most 50 éves vagyok és mindig meg vagyok fazva és a virusokba nagyrészt bele esek ha már kicsit nem úgy öltözők megfazok . Lehet h most jön ki rajtam a sok stressz és a rossz ellátás következményei? Ja és vernyomasos is vagyok .
2018. jún. 19. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is 50 éves vagyok és ugyanez a helyzet hogy falusi gyerekként erős volt az immunrendszerem. Persze védőoltásokat azt kaptam. Viszont városi lakásba költöztem "steril" és kényelmes körülmények közé, kevés mozgással és rosszabb levegővel és a városi élettel járó éjszakai rosszabb alvással. Már a rosszabb alvásminőség önmagában is elég az immunrendszer legyengüléséhez. Sőt gyerekkoromban nem voltam allergiás a méhszúrásra mert hozzászoktam. Aztán városon meg elszoktam tőle és egy méhszúráskor allergiás reakciók jöttek elő. Hozzá kellett ismét szoktatnom a szervezetem, mivel pont méhészkedni akarok visszamenni szabad embernek. 4-5 méhszúrás után már nem voltak allergiás reakcióim.
2018. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!