Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől ilyen gyenge az immunren...

Tomszi 21 kérdése:

Mitől ilyen gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt elkezdtem fulladva köhögni a házi orvosom írt ki ACC 600 at és sok teát mert amúgy más bajom nem volt. Most két hete felső légúti fertőzést és középfüll gyulladást kaptam mind két füllemre. Antibiotikum kurám volt először Aziwalt (remélem jól írtam) szedtem, de nem használt így kaptam egy másikat Savulint meg újra ACC - t. Ez teljesen kiírtott minden baktériumot mert a szám belseje felgombásodott, de az a gáz, hogy a fulladva köhögök továbbra is (föleg reggel meg este) és a füll fájás sem múlt el. De nem adhat több gyógyszert a gombásodás miatt. És már ö sem tudja mi legyen mert a labor eredményem negatív (csak a MPV - alacsony picit és a vizeletben van fehérje picit magas és a pH is, a fajsúly alacsony). Mit tegyek?
2018. okt. 31. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb gyóygszer, kevesebb hipochondria és sok-sok mozgás a szabadban, minusz fokokban is, meg a lakásban is max. 20 fokot tartani - akkor LESZ immunrendszered, amíg agyonóvod magad meg túlpátyolgatod, addig nem.
2018. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezelőtt soha nem voltam beteg, most idén kezdődött először staphilochokusz aztán helikobakter ezt követi 2 oldali mandula gyulladás és azóta folyamatosan felső légúti fertőzést kapok 2 - 3 hetente. 25 fok van a szobámban max, sportolni nem tudok az epilepsziám miatt, de sokat sétálok.
2018. okt. 31. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Pszichoszomatikus, mint minden betegség.

Stressz van az életedben, tele vagy érzelmi konfliktusokkal.Belül kezd el gyógyítani magadat. Gondolkodj el azon, hogy min kellene változtatnod, hogy kevesebb legyen a stressz benned.

2018. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szobádban ne 25, hanem 20 fok legyen, epilepsziával is lehet sportolni (csak nem mindent), a séta több, mint a semmi, de akkor legalább 2-3 óra legyen naponta!
2018. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Candida?
2018. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!