Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenes, mit csinaljak?

Hasmenes, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok 3.napja megy a hasam de nagyon.Holnap lessz a forgalmi vizsgam de hogy fogok igy elmenni?

Nincs lazam semmi egyebb.

Mitol lehet ez idegesegtol?

De mar 3.napja tart es ez a nagyon mar bocsanat a kofejezesert folyos hasmenes amivel hirtelen kell mennem.

Elso nap kb 15 szor voltam.

Ettem banant semmit nem er .

Hasfogot meg nem szeretnek mert ha virus alitolag jobb ha kiurul a szervetebol .



2019. szept. 2. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Széntabletta 5-6 szem, szükség esetén naponta 2-3 alkalommal, amíg fennállnak a tünetek. 1 szem Bolus adstringens, általában pár óra után már érezni a hatását (megszünteti általában a hasfájást is), ha nem, akkor aznap még 1 szem bevehető, de utána folytatni nem ajánlatos, mert székrekedést okozhat. Az elvesztett folyadékot pótolni kell ! Szogorú diéta: száraz háztartási keksz vagy kétszersült, főtt krumpli, fekete tea naponta több csészével. Cukros italok, fehérje, húsok, zsírok mellőzése pár napig, utána fokozatosan lehet visszaállni a normál étrendre.
2019. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a széntabletta segít, már tegnap be kellett volna vannad. Az immunrendszered majd elbánik a vírussal, az összes nem fog kijönni belőled a fosással.
2019. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos hogy az idegességtől. Nekem az első forgalmi vizsgám előtt nagyon fájt a hasam, de csak közvetlenül a vizsga előtt reggel. Nagyon rossz volt, ennyire előtte még sosem, meg azóta sem. Nagyon féltem, mivel úgy mentem vizsgára hogy tudtam hogy szinte teljesen esélytelen. Második vizsgám előtt már nem volt ez és átmentem :) Jobbulást és sok sikert a vizsgádhoz :)
2019. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Hat en igazabol mar multhet ota idegeskedek rajta.

Masodik vizsgam es mar rengeteg penzem benne van .

Es ithon is elvarjak hogy sikeruljon.

2019. szept. 2. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Széntablettát vegyél be. De minden bizonnyal tényleg vírus, én is most vagyok benne. Hasfogót nem szabad ilyenkor, ami ki akar jönni annak ki kell.
2019. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sikerült ? :)


3. vagyok.

2019. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!