Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet tüdőgyulladás?

Ez lehet tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden tüdőgyulladás egyforma, viszont már nagyon aggódok, holnap megyek orvoshoz, de szeretnék felkészülni az esetleges diagnózisra.

Szóval, 2 hete kezdődött. Először sima náthának tünt, elmentem a háziorvoshoz, ki írt egy hétre, mivel nem szerettem volna náthásan iskolába menni, megfertőzni a többieket.

A gyógyszereket rendszeresen szedtem, kezdtem jobban érezni magam, volt utána étvágyam másfél/két napig, de a köhögés az istenért sem múlott.

Aztán egyre rosszabbodott. Mára már ott tartok, hogy kutyaugató köhögésem van, s olyan sokszor mintha fulnék megfele, vagy hogy is mondjam..

Sokszor nem kapok levegőt egy-egy köhögés után, és ilyenkor átlagosan fáj, vagy szuródik a mellkasom. Van, amikor nagyon gyengén, van, amikor elég erősen.

Lázam nem volt, csak max egy kis hőemelkedés/hidegrázás.


Ez lehet a tüdőgyulladás kezdődő tünete, vagy valami más alsó vagy felső léguti megbetegedés?



2019. szept. 22. 21:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha jól emlékszem nekem is ilyen tüneteim voltak azzal a különbséggel hogy nekem úgy kezdődött h legzesnel sipolast lehetett hallani. Voltam orvosnál és mondta hogy hörgő gyulladasom van. Egész éjszaka köhögtem aludni sem tudtam. Ugyan így voltam mint te
2019. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!