Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikumtól milyen hasmené...

Antibiotikumtól milyen hasmenés a jellemző?

Figyelt kérdés
Azi Sandozt szedek. A 3. Szemnél tartok és a ma esti után már vettem be Enterolt, az első 2 szem után még nem. Egyébként is fölöslegesnek éreztem, mert nekem nem szokott menni a hasam az antibiotikumtol (ilyet még nem szedtem). De tegnap 1x már volt lazább székletem. Majd éjfél körül ramjott a hasmenés egyik pillanatról a másikra minden előzmeny nélkül, rohannom kellett a WC-re, kijott belőlem, azóta semmi bajom. Na igen, de reggel Kresz vizsgám van és nagyon szeretném letudni, nem pedig következő időpontra várni. Elhuzodo torokfájás miatt kaptam az antibiotikumot, de a kozerzetem nem rossz már. Az se baj, ha nem fogok tudni annyira koncentrálni, mert nagyon megtanultam. A hasmenés miatt félek,hogy megint jön majd hirtelen a semmiből és most is tuti bement volna ha nincs WC a közelben. Az kínos lenne, ha vizsga közben jönne rám a teremben. Ha csak valami pirítóst reggelizek és a következő gyógyszert nem veszem be csak ha végeztem akkor is nagy rá az esély, hogy lesz még hasmenésem? Enterolt van értelme reggel bevenni attol függetlenül, hogy az antibiotikumot csak utana fogom?
2020. febr. 12. 04:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem látom ennek most értelmét bevenni, az antibiotikumot meg hagyd abba,ez inkább érzékenység a gyógyszerre. Felesleges ebben a stádiumban most még plusz gyógyszerrel terhelni magad.
2020. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleve miért kaptál 3-nál több Azi-t? Egy alap, szövődmény mentes torokfájás esetén 3 db a szokásos adag. Vegyél be Enterolt,Cralexet és egyél keserű csokit. A többi Azi-t pedig nem is kéne bevenni.
2020. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és nem valószínű,hogy érzékeny lettél a gyógyszerre. Annak egyén tünetei is jelentkeznének.
2020. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!