Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az az érzésem, hogy...

Miért van az az érzésem, hogy itthon már rég megvan az első koronavírusos fertőzött csak még nem adhatnak róla hírt?

Figyelt kérdés

Hírzárlat lehet véleményem szerint, amíg fel nem állt normálisan a válságkórház.

Nehogy rájuk lehessen fogni, hogy nem készültek fel megfelelően a helyzet kezelésére...



2020. márc. 4. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Azért annyira nem vicces a helyzet.


Nem kell ide hírzárlat, elég, ha nem tesztelik széleskörűen a fertőzött területekről érkezőket. Biztos, hogy több eset is van, csak még nem derült ki. Az akár 27 napos lappangási idő nem kevés.

2020. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez egy pozitív fordulat. Végre ebben nem kamuznak tovább.


Most már az emberek is komolyabban veszik talán, ha rájönnek ott ültek a koronás Ahmeddel 1 hétig a SOTE-n, meg lehet együtt buliztak meg fürdőszexeltek az amcsi lányokkal...


Így biztosan óvatosabban fognak fogalmazni az emberek és már talán komolyan veszik a dolgot.

2020. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ismerve azt a k. Rva magyar mentalitást (tisztelet a kivételnek) azok az emberek, akik kapcsolatba is kerülhettek ezekkel a szerencsétlenekkel sunyiskodva, dacolva a gondolattal, és mindent és mindenki mást lesz. Rva holnap elindulnak ugyanúgy kicsit köhécselgetve (talán éjszaka még fulladoztak is) a munkába. Bízva abban az aprócska kis reményben, hogy neeem ők nem ugyanmár, miért pont ők lennének fertőzöttek.


Láttam pár ember haláltusáját már a közvetlen környezetemben korábban más komoly fertőzéseknél. Mindegyiknél megvolt ez a magyaros dac.

Annó Öreganyám addig titkolta, hogy baj van még nem menthetetlen volt a helyzet, mert félt befeküdni, tudta, hogy onnan nem biztos, hogy kijön élve. Érezte, hogy gond van.

Meghalt, már akkoris a nem mondom el melyik kórház fertőző osztályán ment a szakmaiatlanság, sunyiskodás, ködösítés, az osztályvezető mikor már nagy baj volt és tudta ki vagyok kerülgetett meg bujkált előlem, nem akart tájékoztatni, hogy elb. Szták Öreganyám műtétet meg ilyen kis apróságok.

2020. márc. 4. 21:12
 14/17 A kérdező kommentje:

Ugyanezen kórház szintén fertőző osztály, szomszédom húsevő baktériumot kapott egy tűtől. A kórház beismerte, mit mondtak?

Aláírtad a papírt, hogy a kezelés által vállalsz minden kockázatot.

Több hétig nem tájékoztatták szerencsétlent, hogy mégis mivel fertőződött meg. Miután túlélte kapta kézhez a kórház beismerő vallomását, feketén fehéren le volt írva a húsevő baktérium latin neve meg, hogy mi által kapta el. Saját szememmel láttam és olvastam. Szerencsétlent három hétig mèg a fertőző osztályon is elkülönítve tartották.

Hol láttatok erről bármi hírt ?

2020. márc. 4. 21:19
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem vagyok az a bespájzolós típus aki retteg a koronától, de ez a kérdés bennem is felmerült már.

Elég sok mindent eltitkolnak, így is nagy a pánik, nem akarnak még nagyobb pánikot kelteni.

Tudod milyen tüntetések lennének itt?

Elég gáz, hogy máshol 6 nap alatt felhúztak egy korházat, és itt?? Itt mit csináltak?

Ugyanaz a helyzet az egészségüggyel, mint a hóhelyzettel, felkészültek, de hóra nem számítottak.

2020. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kis olvasni valÓ.

[link]

2020. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez az egész korona egy vicc. 17napig feküdtem korházba egy kib@szott teszt eredményéért infuzióval a kezemben.a teszt érdekes módon negatív lett.. Utánna 3nappal a második tesztet kellett megcsinálni mert apukám korházi dolgozó és elvileg koronavírusost vitt a fertőző osztályra. Egy kis lázzal beb@sztak megint. 3nap mulva a teszt negatív lett. Ez az én sztorim remélem nem kell mennem többet mert veszélyesebb bent a korházba mint itthon.
2020. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!