Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavirus fertőzésem lenne?

Koronavirus fertőzésem lenne?

Figyelt kérdés

Nem jártam külföldön de mostanában nagy társaságokkal voltam együtt.

Most lázam nincs de ingerli valami a légcsövemet és köhögök.

30 éves vagyok.


2020. márc. 14. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, biztos. Most minden egyéb baci meg vírus lelépett, így csakis korona lehet. Megmondta a kristálygömböm.
2020. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Náthás vagy esetleg, de az is lehet, hogy csak keveset iszol

[link]

2020. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A koronavírus egy gyűjtőfogalom, a kinézetéről kapta a nevét (gondolom, már te is láttál képeket a neten), már a 60-as években felfedezték, és több törzs is létezik a világban, van, ami kutyákat, macskákat, más állatokat betegít meg, van, ami embert, a COVID-19 csak a legújabb törzs, ami felbukkant.


A tünetek alapján lehet koronavírusod, tekintve, hogy megfázásos, légúti, esetleg bélrendszeri problémákat okozó betegségcsoportról van szó, csak nem egyformán agresszívek, szóval az egyáltalán nem biztos, hogy a COVID-19-et kaptad el, még ha el is kaptad valamelyiket (mellesleg hetek óta influenzajárvány van Magyarországon).


Itt távdiagnosztizálni senki nem fog tudni, a legbiztosabbat orvos mondhatja.

2020. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján 1000 más dolog is okozhatja. pl. allergia
2020. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!