Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz a kisállatokkal...

Mi lesz a kisállatokkal (korona vírus)?

Figyelt kérdés
Ha elkapja egy valaki a családból, akkor mehet mindenki karanténba, mi lesz a kisállatokkal két hétig, hogy lehet ezt megoldani?

2020. márc. 16. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 téves, én eleve utalom a kutyákat, szóval nem tartok ilyen féle állatokat. Bántani pedig nem bántom őket ha nem adnak rá okot (betamad például, de ez elég ritkán fordul elő)
2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es. Lehet, hogy te aggódnál legjobban, mi lesz a kutyáddal, ha volna és átéreznéd, hogy egyáltalán nem biztos, hogy bárki gondoskodik majd róla, ha kórházba kerülsz. Vannak egyedül élők, akiknek ez nagy aggodalma. Van vajon olyan rokon, aki biztosan beteszi a lábát egy fertőzött rokon otthonába, hogy megetesse a kutyáját? Lesz egyáltalán valaki, aki segít? Ezek nem olyan kis gondok. Ha meg nincs kutyád, akkor kb. úgy vagy mint én, aki utáltam a gyerekeket egész addig, amíg gyerekem nem lett. Fogalmam se volt róla, milyen érzés lesz. Szóval majd akkor nyilatkozz arról, hogy mennyire utálod őket, ha majd lesz egy akivel együtt élsz. Persze van, aki tényleg utálja, az jól teszi, ha nincs állata. De én nem az utálatot tartom legrosszabbnak az állatok esetében, hanem a közönyt. Az utálat sokszor egy gyerekkori traumából fakad és abból, hogy fogalma sincs az illetőnek róla, mit hagy ki azzal, ha nem enged közel az életébe egy állatot.
2020. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megint mellé lőttél... Szüleimnek volt két kutyája, szóval Kb. kutyak közt nőttem fel. Nem indokalatlan a nem tetszésem feléjük... De ez már offtopic hagyjál már.
2020. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az offot te kezdted...Hogy volt a szüleidnek kutyája, az semmit sem jelent. Ha az udvaron éltek, akkor sok közös nem volt hozzájuk. Ha a szüleid imádták őket, akkor utálhatod őket féltékenységből. Ha megmartak, akkor a szüleid valamit nagyon rosszul csináltak.

És persze van olyan, aki alkalmatlan egy állat szeretetére, anyósomék is ilyenek, de bennük az a borzalmas, hogy nem kifejezetten utálják az állatot, hanem közönyösek. Ha beteg, hagyják kezelés nélkül kimúlni és ilyesmi.

2020. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!