Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Baj másokra nézve, ha nem...

Baj másokra nézve, ha nem maradok itthon ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nem félek a betegségtől, a haláltól pláne nem. Már túléltem egy agyhártyagyulladást, akkor kómába helyeztek, hogy a szervezetem fel tudja venni a harcot a baktériummal. Azt mondta a doki, többek között az erős immunrendszeremnek köszönhetem, hogy túléltem. Nem sokra emlékszem, arra viszont igen, hogy életemben nem éreztem olyan nyugodságot, mint akkor. Áthatott a boldogság. A másik eset az volt, mikor elütöttek, betört a koponyám, bevérzett és megduzzadt az agyam, azonnali életmentő műtétet hajtottak rajtam végre. Szintén az maradt meg bennem, hogy átható nyugodság van rajtam, semmi sem fájt. Mikor magamhoz tértem, azt mondta a kezelő orvosom, hogy üdvözlöm e világon. Szóval nem félek, azonban próbálok másokra tekintettel lenni.

2020. márc. 21. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

“Én még fiatal vagyok, szórakozni akarok, ismerkedni, társaságba járni, stb. “


És szerinted ezzel csak te vagy így? Amúgy, ha annyi önkontrollod sincs, hogy pár hetet kibírj szigorú szabályok között a saját egészséged érdekében is (attól, hogy erős az immunrendszered nem vagy halhatatlan, csak megsúgom), akkor tényleg erdőbe való vagy, nem egy társadalomba...

2020. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, én is járkálok. Ma is kirándulni megyek. Egészséges huszonéves vagyok, nem félek. Egyébként aki ebbe belehal, az belehalna másba is, ez óhatatlan, ilyen az élet, szóval nincs lelkiismeretfurdalásom ha esetleg fertőznék. Tök jó, hogy kevesen vannak a buszon.
2020. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!