Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy gyozzem meg a barátomat...

Hogy gyozzem meg a barátomat hogy ne jarkaljon mindennap most a koronavirus idejen nemerti meg leszarja pedig mondtam neki mas is otthon van legalabb ram legyen tekintettel hogy gyozzem meg?

Figyelt kérdés
Felek atad valamit
2020. márc. 22. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Elso tippre max 25 eves lehetsz tehat 90 szazalek esellyel eszre se veszed a virust 10 szazalek esellyel azt hiszed influenzas leszel. Ha idosekkel vagy szoros kapcsolatban akkor jogos a felelmed. De teljesen felesleges tulparazni a dolgot
2020. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne parazd túl?! Olaszoknál meg napi 800 hulla... Rendben oké. Mikor fogtok gondolkozni... Elmondtak 2000000000x hogy nem, te nem fogsz meghalni nagy valoszínuseggel, de atadod boldog, boldogtalannak..
2020. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szóval őt nem félted csak magadat? Az en baratom csak ebben a hónapban franciát es németet is végigjárta, megsem fújjogok. Nem tilthatod meg a barátodnak hogy kimenjen az utcára, amíg nincs házi karanténban. Fertőtleníts, ne érintkezz akkor vele.
2020. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy nem tudod meggyőzni, ha nem éltek együtt ne találkozz vele, ha együtt éltek meg küldd haza a szüleihez, vagy menj haza te.
2020. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

hát tesom barátod helyében otthagynálak ilyen szöveg után. ha együtt élnétek akkor mi van? Külön költözöl nehogy átadjon valamit neked? Vagy nagyanyádékkal szokott smárolni amikor átmegy?

Azért gondolkodjunk már. Arról beszélünk hogy pl. átmegy hozzád. Akkor az mivel más, mintha együtt élnétek, és hazamenne hozzád munkából pl? Akkor is elküldenéd?

Rendesen nem járnék a helyében, otthagynálak a gyászba.

2020. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk alapból az én csajom szerencsére ismeri a vesszőt. Rendesen nem értem a gyereket minek jár hozzád.
2020. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nembaj h kb 90kmre lakunk egymástol és h 1 héten egyszer szoktunk talizni? mit gondoltok? az lenne a legjobb ha velem lakna mert hianyzik csak féltem ot is meg magamat is....felfogtátok?:DDDDDDDDDDDDDd
2020. márc. 22. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit felfogni, családok ugyanúgy együtt vannak, akár 90km-re is dolgozhatna

Nekem a barátnőm boltban pénztáros, én meg itthonról dolgozom, mégis találkozunk

ennyit rólad

2020. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne féltsd se magadat, se a fickódat, fiatalok vagytok, nem eshet komoly bajotok. Az időseket meg ettől függetlenül is óvni kell most a külvilágtól, ne csámborogjanak a piacra, közértbe, ne most akarjanak orvoshoz menni reumával.
2020. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!