Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nincs egy kicsit túl reagálva...

Nincs egy kicsit túl reagálva ez az idősek maradjanak otthon dolog?

Figyelt kérdés
Oké rájuk legveszélyesebb, nyilván ők halnak meg leginkább, vigyázzunk rájuk legjobban, ezt teljesen megértem, de teljesen úgy viselkednek mintha már mérgezett lenne a levegő, teljesen kiakadtak egy idős ismerősömre mert leviszi úgy a kutyát sétáltatni hogy egy ember nincs ott. Szerintem úgy hogy nem érintkezik senkivel a sétáltatás közben és emiatt megkapja a vírust és meghal, jóval kisebb az esélye, mint hogy meghal infarktusban otthon egyedül
2020. márc. 22. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a nyugger hordák is hol vannak? Nem látom őket. Az elmúlt 4-5 napban egyáltalán nem.

Ismerve őket meg hogy mennyire hisznek a kormány propagandában, már rég összefosták magukat.

2020. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"A séta, kutyasétáltatás, sport, stb NINCS megtiltva nekik sem!"


Már megvan. Sétálni annyit tudsz, hogyha boltba vagy patikába mész - futni is. Kutyasétáltatás nagyon rövid ideig lehet a környéken, egyedül. Sportolni már nem tudsz csak otthon.

2020. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 13:25

És ez hol van?

2020. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olaszország
2020. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 13:47

Tudod, itt általában a hazai lakosok írnak, olvasnak. Ha te külföldön élsz, az infóidat korrekt lenne úgy megosztani, hogy jelzed, nem Magyarországon történtekről írod a tutit.

2020. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki látta már ezt a Facebook videót, érdemes megnézni

[link]

2020. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem igazad van.
2020. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16:38 az első másodpercből látszik hogy ezt nem érdemes megnézni : )
2020. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!