Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális az intenzív edzés...

Normális az intenzív edzés utáni orrfolyás?

Figyelt kérdés

Tegnap (hehh, bezártság miatt muszáj volt feltalálnom magam..) csináltam egy 35-50 perces intenzív edzést. 5 gyakorlat, szétbontva supersetekre, 30 másodperc pihi max. A gyakorlatok combra, hasra, hátra, bicepszre és tricepszre mentek. Szoktam kondizni, néha futni is, de egyik se ilyen megterhelő vagy intenzív. Ez után viszont nagyon lihegtem és kellett egy kis idő amíg magamhoz tértem. Pár órára rá pedig kicsit taknyos is lettem. Szerintem gyorsan öltöztem át, nem voltam kint se utána.


Mitől taknyosodtam be? Semmi más bajom nincs, de nagyon széjjel voltam edzés után és még másnap reggel is. Lehet hogy az edzés legyengítette a szervezetemet és valami kis vírus lecsapott rám?



2020. márc. 23. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem, belőlem is mindent kihoz a futás. Az már benned volt előtte is, de maximum egy kis nátha. Nyugi!

2020. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!