Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintem mindenki elfogja...

Szerintem mindenki elfogja kapni a jàrvànyt, attol független h a kormàny mien intèzkedèseket hoz. Csak az nem mind1 h mijen sújosan tàmadja meg a szervezetet. Kinek mi a vélemènye ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki nem is, de sokan, csak az nem mindegy hányan kerülnek egyszerre súlyos, kórházi kezelést igénylő állapotba.
2020. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez így van😊😊😊😊
2020. márc. 30. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
És az se mindegy hány embernél lesz maradandó légzés károsodás, mert ugye ennek a vírusnak ez is a következménye rengeteg esetben.
2020. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos én is tartok tőle, hogy a vírus legyőzése így fog megtörténni mármint, hogy előbb vagy utóbb de elviszi a védekezésre képteleneket, a többiek viszont immunissá válnak. Bízzunk a tudósainkban, hogy mielőbb hatékony ellenszert, vagy gyógyszert találnak a gyengébbek számára.
2020. márc. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kína lakosainak száma 1,4 milliárd ... mondhatni, náluk mára megállt a járvány terjedése.
2020. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most mindenki azt gondol amit akar.Èn màr nem bízlm meg senkiben sem,pl:hogy eröltettèk h a vírus nem fertőzmeg gyerekeket?mikor mèg az elejèn voltunk.Tessèk màra màr 2 halott csecsemő,ès pesten kitudja hàny gyerek van karantènban.!!!Mert szàmokat ugye nem montak ezzel kapcsolatban.Nem azt mondom h szard le akkor vagy az okos.Persze komojan kell venni be kell minden inèzkedèst tartani,de ha az ember elkapja akkor sem tudsz mi tenni!,mert semmien antibiotikum nem pusztítja el,!Eggy egèzsèges emberi szervezet legyen az gyerek vagy felnött 1 hèt max 2 ès legyőzi.Csak ugye ezek az intèzkedèsek jobban az idősek miatt van.!Elkapja az illető mentőt hív jön a protokol😆😆😆miszerint mintàtvesznek oksa az vagy!!!ràd verik a lakatot 2 hèt.Gyógyszert nem.dudnak adni majd amikol elmúlik elmúlik.Kiràlysàg😂😂😂😂😂.Ezèrt mongyàk h több a beteg mint a regisztràlt.Mert nincs èrtelme annak ha szolsz.Persze ha korhàzi segítsèg kell a korod ellenère az más.😊😊😊
2020. márc. 31. 10:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is rengeteg ember el fogja kapni, ha nem is mindenki de nagyon sokan. Arról nem is beszélve hogy allítólag a 80%tünetmentes. Akkor róluk nem is tudunk? Csak kb a 20%ról?

Akár még ez is lehet, persze lehet túlzas, de rengeteg esetben ki se derül.

Én már abban a tudatban életnek pár napja hogy tutira el fogjuk kapni (párom kórhazban dolgozik)

2020. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolunk,annak se sok èrtelme van h szól az illető,mert gyógyszert sem tudnak adni.Mert nincs😆😆😆
2020. márc. 31. 20:52
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg az a baj h sokan azèrt sem.fordulnak orvoshoz, mert nem tudnak külömbsèget tenni

tünet ès tünet között.Màr az is tünet ha nem izlelsz dolgokat.Hát szopàs😮😮a megfàzàsnal ugyan ez!!akkor most mi van?Talàld el ha te vagy a gyereked 39 -40fokos làzban fetrengtek,de 3 napig 20 fok van majd 5 napik 10 fok,meg fàztàl,vagy koronàs vagy.😂😂😂😂😂

2020. márc. 31. 23:44
 10/12 Salx Narval ***** válasza:
Én egy az egyben produkáltam az összes tünetegyüttest sőt a mai napig nem érzek ízeket. A gond csak az, hogy mindez nálam még az olaszországi fertőzést megelőzően történt, nálunk még csak szóba sem került. Pont akkor jelentették be az első hazai fertőzöttet amikor kiakartam vizsgáltatni magam az egyik orvosom tanácsára, így elmaradtak a vizsgálatok. A környezetemben senki nem betegedett meg és az ízérzékelési zavar kivételével nekem sincs bajom. Az eltelt hosszú időt nézve valószínűleg más okozta-okozza a problémát de azért önkéntes karanténban maradok.
2020. ápr. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!