Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nátha vagy a covid 19 a...

A nátha vagy a covid 19 a súlyosabb fertőzés átlagban?

Figyelt kérdés

Én voltam már náthás de eszméletlen rossz volt folyt az orrom el volt dugulva az orrom olyan olyan gyenge voltam fájt a fejem valami borzalom volt senkinek nem kívánom ezt a betegséget. Állítólag ennél az új Korona vírusnál pedig sokszor semmit nem éreznek a betegek, persze van kivétel de az ritka. Valószínűleg az a 99 ember aki meghalt azok általában nem a vírusban halnak meg mert szívbetegek voltak meg cukorbetegek, azok vírus nélkül is meghalnak.

Egyik ismerősöm is szívbeteg volt és az otthonába meghalt nem kellett hozzá koronavírus


2020. ápr. 12. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces, újabb provokatív és kitalált kérdés Mr. Trumptól.
2020. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a nátha/influenza a veszélyesebb, azok is ugyan olyan hatékonysággal ölik meg az időseket, betegeket mint ez az új vírus, annyi a különbség hogy azt már nem fújják fel annyira.Pedig igazán hatásos oltás az influenzára nem igen van, én volt hogy elmentem beoltatni magam influenza ellen hátha, de semmit nem ért még sokkal rosszabbul voltam mint egyébként szoktam lenni, 3x oltattam magam be ugyanúgy elkaptam.
2020. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!