Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most hogy kötelező lesz a...

Most hogy kötelező lesz a maszk vagy sál a BKV-n, olyan is jó, amit kilyuggatok mondjuk lyukasztóval?

Figyelt kérdés
Csak mert én maszkban nem kapok levegőt. De ha fel kell vennem, akkor lesz rajtam, csak legföljebb lyukacsos. Teljesítem a törvény parancsát, az meg nincs leírva, hogy milyen kell.
2020. ápr. 18. 13:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mindenesetre végül amellett döntöttem maszkosok érdekében hogy ha már úgy határoztam hogy hordom rátok gondolva akkor rendesen teszem rajta lesz az orromon is max ha folyik az orrom akkor lehúz-felhúz kifúj végülis csak egy mozdulat. De sajnos jelen esetbe ennél többet már tényleg nem tudok tenni.Hacsak amit ugye írt utolsó orrspray de ha vényes akkor orvoshoz eljutni hát nem egyszerű.
2020. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
79%
Köszönjük! Íme egy olyan ember akivel lehet beszélni. Pontosabban, van értelme.
2020. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nekem háziorvos felírja simán email-re is a szteeoidos orrcseppet.


Megindoklom hogy allergiás vagyok és a hagyományos orrcsepp nem jó amúgy sem.


Illetve Lendin tablettát szedek mellé.

2020. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Illetve még egy kérdés mert rátok gondolva nem fogom megvárni a 27-t már mától elkezdem használni. A sebészi maszkot ha beteszem 60 fokra mosógépbe nem szedi darabokra a gép tehát ki fogom tudni mosni úgy hogy nem szedi szét az anyagot? Vagy inkább varrottból vegyek még?Mert most van 2 varrott 2 sebészi de vennék még néhányat hogy tudjam váltani.
2020. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam a sebészi maszkot belemártottam 15 percre forróvízbe. Majd kitettem napra. Túlélte. 2x is.


Textilmaszkokról nem tudok nyilatkozni.. de lehet az kényelmesebb.

2020. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Sebészi maszknál az is jó, ha beteszed két ruhadarab közé(póló) és 60-70 fokon átvasalod párszor. Mindkét oldalról.


Textilmaszknál a sima 60 fokos háztartási mosás megfelelő. Vagy kifőzöd 10-15 percig lobogó vízben.

2020. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!