Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Három negatív PCR koronavírus...

Marcalidnes kérdése:

Három negatív PCR koronavírus teszt után még kötelezhet a munkáltató újabb teszt elvégzésére?

Figyelt kérdés
Egészségügyben dolgozok

2020. máj. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Ha folyamatosan dolgozol, folyamatosan ki vagy teve a fertozesveszelynek
2020. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen! Kötelezhet, jól is néznénk ki ha nem tehetné...
2020. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
A mai világban mindenre kötelezhet. Arra is, hogy hordj pelenkát, vagy vastag láncot, aminek a vége az íróasztalhoz/gyártósorhoz van rögzítve.
2020. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, ez a sok tesztelés neked problémás? Mert egy kicsit úgy hangzik a kérdés...
2020. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Inkább örülnöd Kenéz, hogy tesztelnek! Bárcsak engem is tesztelne valaki!!!
2020. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen problémás! Kettő teszt elég, ezt tudom és olvastam is néhány helyen. Megalázónak tartom.

Mit szólnátok ahhoz, ha negatív tüdőszűrés után hetente visszarendelnének, kötelezően, újabb szűrésre és újra és újra.....

Az első válaszolónak: Kívánom, kerülj hasonló helyzetbe!

2020. máj. 25. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Ah, ezzel a bunkó stílussal dolgozol az egészségügyben????? Baxus.... Mit kivansz nekem, hoyg kerüljek folyamatosan fertőzés közelbe? Köszönöm, megvan. Nálunk nem tesztelnek,de hogy őszinte legyek az se zavarna, ha naponta tesztelnének. Semmi megalázó nincs benne. Ez a módja, hogy védjék a veled kapcsolatba kerülő emberekért meg téged is. Bár ezt a nulla agysejteddel nyilvánvalóan nem tudod felfogni.
2020. máj. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!