Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bal lábamon és a jobb...

A bal lábamon és a jobb lábamon is felvált egy része a körmömnek, ez mitől lehet, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
A bal lábamon úgy nagyjából a közepe jött fel, tehát be lehet nyúlni alá. Arra még emlékszem is, hogy fájt mikor megnyomtam, de az aztán elmúlt és most vettem észre, hogy "van alatta egy lyuk". Mikor még fájt, enyhén lilás szürkés színe volt, lehet hogy belerúgtam valamibe. A jobb lábamon meg az egyik körmöm fele vált így fel, ezen viszont van egy sötét sárga sáv, pont az a rész mellett ahol nincs hozzátapadva a bőrömhöz, nem fáj egyáltalán. Nem tudom hogy vajon van e közük egymáshoz, ugyanaz lehet e a probléma. A többi köröm rendben van, egészségesek. Orvoshoz kéne menjek, vagy elég valamilyen gyógyszertári szesz is rá?

2020. jún. 24. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, menj el a haziorvoshoz pikkpakk megoldja szerintem.
2020. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!