Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beágyazódási fájdalom lehetett...

Beágyazódási fájdalom lehetett, vagy csak egy sima fertőzés, netán felfázás jelei?

Figyelt kérdés

Az első, felfázásra utaló tünetem vasárnap jelentkezett, miszerint a vizeletem jóval szagosabb volt annál, mint amilyennek kellett volna lennie.

Ezt követően hétfőn már a méhem, alhasam és az oldalam tájékán is szúró, görcsös fájdalmat éreztem, melynek kedden már a sűrű vizelési inger is a nyomába lépett. Itt mindenki csak egy egyszerű felfázásnak könyvelte el az egészet, amire gyógyszert is kaptam, és valamilyen szinten sikerült csökkenteni a fájdalmaim egy részét is.

Csütörtök este azonban együtt voltam a párommal, és utána ismét elkezdett fájni a méhem, de ezúttal már olyan szinten, hogy meg sem tudtam mozdulni az ágyon, és a sírás legszélső határán álltam.

Péntek este már égető viszketés is jelentkezett az intim területeken, ami még egészen máig (vasárnap) sem múlt el.

Később már felmerült bennem egy hugyúti fertőzés gyanúja is, hiszen meglehetősen sokat voltunk együtt a párommal az elmúlt egy hét folyamán (szinte minden egyes nap); valamint nem utolsó sorban a beágyazódás gondolata is végigfutott az agyamon.

Kereken ma két hete annak, hogy védekezés nélkül közösültünk a barátommal, és a ciklusom 12-ik napján jártunk akkor; tehát már majdnem akkor lehettem a legtermékenyebb. Nagyon sok helyen utánaolvastam annak is, hogy mégis milyen jelei lehetnek a beágyazódásnak, de már magam sem tudom, hogy mit gondoljak.

Plusz egy kis ráadás infromáció: édesanyámat egészen fiatal korában epekővel műtötték, pár évvel ezelőtt pedig a méhét is eltávolították; valamint a húgomat három éves korában petefészek csavarodással diagnosztizálták, ami miatt el is kellett neki távolítani azt.

A válaszokat előre is köszi, akinek pedig már volt hasonló "élményben" része, attól szívesen várom a saját tapasztalatait is. :)



2020. júl. 19. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
nem.
2020. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!