Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szólnál hozzá ha majd...

Mit szólnál hozzá ha majd itthon is kötelezővé tennék a koronavírus elleni oltást? Illetve ha nem lesz kötelező, beadatod?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
47%
@20 Tudod egyáltalán, hogy működik egy vakcina?
2020. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
49%
Tudom. És? Itt te állítod hogy nem lesz veszélyes, eg hogy hülyeség amit a 18-as írt, bizonyítsd kézzelfoghatóan 100%-ban hitelesen, máskülönben csak kapálózol.
2020. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
50%
22: Az eddigi védőoltások és vakcinák se voltak veszélyesek és káros hatásúak, így elég kicsi a valószínűsége, hogy ez veszélyes lesz. Ezeket alapos tesztelésnek vetik alá, hogy kiszűrjék és minimalizálják a kockázatokat. Elenyésző számú ember esetén lesznek enyhe mellékhatásai, de egyébként egy jól kikísérletezett vakcina teljesen ártalmatlan az emberi szervezetre nézve.
2020. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
50%

"A védőoltás (vakcina) gyengített vagy elölt kórokozókat, azok részeit vagy kész ellenanyagot tartalmazó készítmény"

A mai vakcinák egy része csak egy DNS/RNS szekvencia megváltoztatását jelenti-de a többi is, a legyengített kórokozó már alapból kizárja, hogy az alapbetegségnél súlyosabb "valami" lépjen fel. Legfeljebb az oltás egyéb anyagai okozhatnak problémákat(és itt most nem a 100 000esetből 1, túlérzékeny szervezetű embernél fellépő

súlyos eseményre gondolok-amit maga a legyengített kórokozó/kész ellenanyag/elölt kórokozó is okozhat) de ennek kizárása a kutatók feladata-és itt a lényeg, nem csak úgy lar't pour lar't találják ki az oltást. Hónapokig tartó kutatás, és ezután több különböző tesztfázis során zárják ki ezt. Több ezer emberen, állaton tesztelik. Ha te nem akarod beoltatni magad, legfőképp nem magadat veszélyezteted-de ezt te is nagyon jól tudod! Nagony remélem, hogy kötelezővé teszik-aki pedig megtagadja, mondjuk cirka 20 év börtönbüntetést.... Ja, nem, kicsit túloztam, de azért értitek:)

2020. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 Henrik Breitigam ***** válasza:
31%
Igen!
2020. aug. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
56%
Nem!
2020. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom a többség nem adatná be, én még nemtudom hogy beadatnám -e, de a kötelezővé tételét nem támogatnám.
2020. aug. 27. 23:14
 28/63 Henrik Breitigam ***** válasza:
49%
Én benne voltam. -+-- Beadatnám!
2020. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
91%

Nem támogatnám a kötelezővé tételt és első körben nem adatnám be.


Borzalmasan oltás párti vagyok, de most kb mindenki ezen versenyzik. Hatalmas presztízs és elismerés lesz a védőoltás megalkotójának, éppen ezért félek, hogy kapkodnak.


Én fiatal vagyok, egészséges és nem élek idősebbekkel egy háztartásban.

2020. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez egy tényleg működő és súlyosabb mellékhatásoktól mentes vakcina lenne akkor beadatnám. Értelme egyebként csak úgy van hogy ha mindenki megkapja. Kötelező nem tudom mennyire lenne. Az influenza ellenit sem kaphatja meg mindenki pl úgy tudom terhesek, rakosok, autoimmun betegek nem.

Megmondom őszintén mivel ez még egy új dolog lesz félek a jelentkező mellékhatásaitól. Más egy évtizedek vagy legalább évek óta használt oltóanyag ahol már a hosszútávú problémák is kijöttek meg más ez. Eddig nem olvastam túl pozitív dolgokat a mellekhatasok terén. Nem szeretnék valami köhögést kapni tőle mert az nekem veszélyes lenne.

2020. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!