Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szólnál hozzá ha majd...

Mit szólnál hozzá ha majd itthon is kötelezővé tennék a koronavírus elleni oltást? Illetve ha nem lesz kötelező, beadatod?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
51%

50:

Majd kialakul a nyájimmunitás, és megnyugodhatsz. Remélem, nem gondolod, hogy katonák fogják lefogni az embereket az oltáshoz...? Nem élünk Észak-Koreában. Remélem. Nekem az én érdekem a fontosabb, a többi nem érdekel. aki fél, oltasson.

2020. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
26%
Ha az emberek kisebb százaléka is így gondolkozik, nem lesz nyájimmunitás. Ha valaki a biztonságos, tesztelt vakcinától fél, akkor pszichiátriai segítségre van szüksége!
2020. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
62%

52:

Egy kutyafuttában kifejlesztett vakcina nem vakcina. Normál esetben több tíz évet vesz igénybe egy fejlesztési, tesztelési és engedélyezési folyamat. Szóval, "biztonságos" és "tesztelt" vakcináról nem nagyon beszélhetünk. Én nem kérek belőle.

2020. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
33%

Több tíz évet?

Ha nincs világjárvány, éveket vesz igénybe a fejlesztés és a tesztelés-csak sokkal kevesebben dolgoznak rajta, értelemszerűen kevesebb pénzzel, stb. Ha sietni kell, kb.1 év alatt meg lehet oldani a kifejlesztés utáni biztonságos tesztelést, sőt, mivel több féle vakcina is készen lehet majd, még válogatni is lehet:D

De annyiszor leírtam/leírták már százféle helyen, hogy miért nem lehet az oltásnak nagyobb kockázata, mint a vírusnak, hogy aki még úgy vélekedik, mint te, rögeszmés és meggyőzhetetlen. Így gondolom ez is kukába megy majd...

2020. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
41%

Persze vannak néhányan, akik nem ilyen rögeszmések, pl. a kérdező.

Akárhogy is dönt majd, legalább valódi érvek és ellenérvek alapján fogja tenni.

2020. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
80%

54:

Semmi kifogásom az oltás ellen, de ne legyen kötelező. Plusz a hosszútávú hatásait nem is ismerhetjük még. Az ártatlan (és "tesztelt")fájdalomcsillapítóként indult Conterganról hallottál?

2020. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
42%
Arról hallottál-e, hogy ez több mint 50éve volt? Azóta egy "pöppet" megváltoztak a dolgok:)
2020. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
70%

57:

Az, hogy 50 éve volt, az irreleváns. Kifejlesztették a legjobb szándékkal, aztán pár év múlva kiderült, hogy hopp, van egy ilyen mellékhatása. Ma is előfordulhat, hogy bocs, ez mellékhatás, az esetek x százalékában. Ezért necces számomra ez a rohamtempo.

2020. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon remélem, hogy kötelező lesz! Én akkor is beadatom minél hamarabb ha nem.
2020. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
41%

58:

Nagyon nagy mértékben megszigorították az engedélyeztetési eljárásokat utána, és nem is nagyon fordult elő azóta ilyen.

Persze arra is van esély, hogy egy meteor fog fejbe csapni holnap ilyenkor, de kb. akkora esély van rá, mint hogy az oltástól lenne bármi gondom egy kis bőrpír+lázon kívül.

2020. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!