Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a helyzet ezzel a 14 napos...

Mi a helyzet ezzel a 14 napos karanténnal, mi történik a koronavírussal ezen idő alatt?

Figyelt kérdés

Ha igazoltan fertőzött, vagy gyanús emberrel kerültem kapcsolatba, vagy csak tömegben voltam és két hétre karanténba vonulok, akkor a két hét alatt mi történik a vírussal?


Úgy értem, hogy ha tesztelés nélkül vagyok otthon, tehát nem tudom, hogy elkaptam-e vagy sem, akkor ha letelik a két hét és nem jelentkezett semmi tünet, akkor tutira nem kaptam el?

Vagy csak tünetmentes voltam?

Ha elkaptam, de nincs tünetem, akkor 14 után a vírus eltűnik a szervezetből?

Tehát a koronavírusból 14 alatt ki lehet gyógyulni?

Mikortól kell a két hetet számolni?


Igazából engem ez a 14 nap érdekelne, hogy pontosan miért is ennyi, és mi történik ez alatt?

Mert mindenki csak dobálózik a két héttel, de én még értelmesen elmagyarázva senkitől nem hallottam.


Nem vagyok beteg, és nem is vagyok karanténban, szóval csak a 14 nap logikája érdekelne?


Ha lehet az összeesküvéseket most mellőzük!


Köszi



2020. szept. 12. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Érdekes a hetes választ én írtam. És én nem te vagyok 10-es.
2020. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyilván törölték valamelyikét, vagy csak szimplán elírtam :D istenem.....
2020. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!