Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen kapcsolatban állsz a...

Milyen kapcsolatban állsz a hozzád legközelebb álló bizonyítottan koronavírusos emberrel?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik egyetemi szaktársam lett beteg, nem vagyunk sokan (<50) és mivel pár óránk személyesen volt, elkezdtem kissé aggódni... :D
2020. szept. 18. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanez, mint neked. Nekem is volt a ket fertozott csajjal par oram, de nalunk nem tortent semmi... kaptunk egy emailt az egyetemtol,hogy vigyazzunk mgunkra jobban, de ennyi 😂 Mast nem tudsz tenni, minthogy hordod a maszkot, es szedsz valami vitamint. Igazabol siman lehet, hogy pl buszon kapnad el, vagy barhol mashol, nem jelent semmit, ha kozos oratok volt, hacsak nem nyalogattatok egymast.
2020. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekem lett koronás,de már ő is felnőtt. Csak telefonon érintkezünk. Lassan vége a karanténjának, kezdünk fellélegezni.
2020. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, az aggódás nem megfelelő szó, inkább tehetetlennek érzem magam, már annyira jelen van mindenhol, hogy nem egyszerű elkerülni... Mindenkinek jó egészséget kívánok! :)
2020. szept. 18. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyre több ismerős ismerőse koronás, úgyhogy valóban nagyon rossz lehet a helyzet.
2020. szept. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha neked "bizonyított" azt jelenti, hogy a PCR tesztje pozitív akkor a nagybátyám volt párjának a kolléganője "fertőzött". Betegség tüneteit nem mutatta.
2020. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Olvastam már róla újságcikket.
2020. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyik barátomnál mutatták ki. Kutya baja sincs, széteszi az ideg, hogy otthon kell maradnia és nem dolgozhat, holott tök egészséges. Előtte ő is félt a vírustól, most megváltozott a véleménye, folyamatosan szidja azokat, akik ezeket az idióta intézkedéseket hozták.
2020. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
#7 A barátod egy idióta, kovidióta!
2020. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Csak a kovidióták veszik már be ezt a járvány maszlagot.
2020. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Kolléga covid gyanús, több megbeszélésen ültünk együtt (akkor még csak köhögött időnként). Azóta van még kolléga aki otthonról dolgozik, mert tüneteket mutat. Nem volt rajtunk maszk a meleg miatt,majd elválik mi lesz.
2020. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!