Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem nevetséges ez így, hogy a...

Nem nevetséges ez így, hogy a karantén lejárta után már senkit nem tesztelnek, fertőzhet e még, csak simán visszaengedik az emberek közé?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De! Vicc az egesz, ahogy ezt kezelik es ezert szaporodtak el a covidtagadok... Nagyon szomoru!
2020. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezért van annyi járványtagadó. Mert maguk az intézkedések nevetséges, következetlen mivolta teszi nyilvánvalóvá azt, hogy ezek nem járványt fékeznek.
2020. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Belegondoltál, hogy az emberek nagy része akik már túlestek rajta de attól még hordozzák a vírust anélkül, hogy betegek lennének azok innentől örökké karanténban lennének?
2020. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
A karantén azért tart ennyi ideig, mivel ha az illető elkapta a betegséget, akkor megjelennek rajta a tünetek. Ha tünetmentes marad, akkor valószínűleg nem fertőzött - hacsak nem a karanténban fertőződött meg. Ha vannak tünetek, akkor teszt is van.
2020. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Rajta a maszk, nem ?
2020. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A karantén lejárta után értesítenek, hogy mehetek-e a dolgomra vagy csak fogom magam és megyek? Hozzám 1 rendőr sem jött még és piros papírt sem kaptam... Mi a helyzet ilyenkor? A 2. tesztemről se tudok semmit, hogy kell-e, az első negatív lett. Ilyenkor mi a helyzet?
2020. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Te nyomtatod ki magadnak a karanten papirt, es errol, tajekoztatnak a rendőrök, ugyh nem hiszem hogy igaz lenne a hatosagi karanten, amirol, irsz.... Es mindenhova mennek ellenorizni, szinte naponta....igen torveny van ra, hogy2 negatív teszttel hagyhatod el a HATÓSÁGI karantent.
2020. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nyomtatható papírt se kaptam, de közben tegnap volt a HKR-en keresztül ellenőrzésem. Nálunk kevés a rendőr ennyi munkára, sok ismerősömhöz sem jutottak el... A tesztről semmi konkrétat nem tudtam eddig, ma hallottam a suliban szintén kontakt személytől, hogy ma jött neki levél és ebben volt szó a tesztről is, majd ma délután átveszem a postán. Ha erről lett volna pontos információm eszembe sem jutott volna az ofőre hallgatni, hogy az 1 negatív tesztemmel mehetek vissza... Csak sajnos sehol nem találtam rendes infót erre vonatkozóan, még az ANTSZ levelében sem, illetve jött éjfélkor értesítés a HKR-től, hogy lejárt a karanténom... és szülők is mondták, hogy akkor az ofő biztos tudja a menetet.... Ezek szerint nem, szóval majd a levél után okosabb vagyok és persze betartom, ha tudom mit kell betartani
2020. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves 8!7es vagyom. Köszönöm a lepontozast :( sajnalom h igy jartatok, mielőbbi jobbulast/szabadulast a karantenbol!
2020. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Es nem is kapsz nyomtathato papirt hanem a korona oldalrol, kell, letolteni. Ott van minden info a hazikarantenosoknak is... Eletkeptelen vagy.
2020. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!