Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Változott-e a véleményed a...

Változott-e a véleményed a koronavírus veszélyességének mértékéről?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 13:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
24%
#38 Lesarlatánozol “általánosságban” (?) egy oldalt a mondatod első felében, a vessző után meg kijelented, hogy egy betűt sem olvastál!:o
2020. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz eset vagy... Többször is hivatkoztak már erre az "illetőre",

több dolgot is olvastam(inkább végigszenvedtem) tőle. Ha tudod értelmezni az általánosságban szót, akkor nem írod meg ezt a kommentet. Jelen esetben értelemszerűen azt jelenti, hogy gyakrabban ír hülyeséget, mint jót. Nem egy oldalt sarlatánoztam le(jesszus:DDD)

, hanem azt, aki írta. Kapaszkodj meg: ez mind nem merült volna fel, ha meg is érted, amit írok. Puszi:)

2020. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Anyám! Hát én tévedtem, nem az oldalt sarlatánoztad le hanem egy Embert. Igazad van, óriási különbség! Én kérek elnézést!

A kérdésedre válaszolva: egyáltalán nem zavar, hogy a Szendi úr oldaláról tájékozódom! Ezzel kimerítettem mindent amire kiváncsi voltál! Ennyi!:D

2020. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
2020. okt. 2. 09:15
 45/47 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

@45 Mielőtt mások félreértenék, szólok: abban a tanulmány arról beszélnek, hogy szerintük ez a helyzet a civilizációs betegségek ÉS

a vírus együtthatása, azaz egy szindémia. Tehát mindkettő ellen kell tenni valamit-szükségesek a korlátozások a vírus ellen, de szükséges valamit tennünk a civilizációs betegségekkel szemben is. Ez a nézőpont azért vitatható, mert pl. a krónikus betegségek csak egy része vezethető vissza civilizációs,életmódbeli gondokra. Egyébként érdekes, érdemes elolvasni az eredeti tanulmányt.

2020. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

#45 , én is így értettem, csak hiába állapítja meg ezt a cikk sajnos, mindig ez olyan mint az erdőtűz az USA-ban. Bár a tűz égette le a házakat és erdőt, de, hogy kialakult és ennyire el tudott terjedni sok oka volt.

Ezt alá is írom, de sajnos ez a mostani helyzeten nem sokat segít, mert nem lehet hirtelen annyi dolgot tenni hogy időben érjen valamit (kivétel talán a D-vitamin).


Talán még valami segítene gyorsan , ha mindeni elég pénzt kapna, hogy tudjon lakást venni, hogy ne a szüleinél kelljen lakni 18 év felett és a szülőknek legyen pénzük a gyerekeket valakire hagyni, ne a nagyira..

Azaz a célzott karantén feltételeit is meg kéne teremteni.

2020. okt. 6. 15:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!