Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Változott-e a véleményed a...

Változott-e a véleményed a koronavírus veszélyességének mértékéről?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 13:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
A ráknál sincs egyértelmű “döntés”.
2020. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

2019 első negyedévben és második negyedévben többen haltak meg Magyarországon összesen mint ugyanezen időszakokban idén 2020-ban!


[link]

2020. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

#22-es Bár a linket nem tudtam megnyitni, de ha ezt látod, akkor

2019 I.félév 68e

2020 I.félév 64e

Ez mondjuk nem meglepő szerintem, mert a karantén és korlátozások ezt az időszakot érintették, így bár a koronavírus miatt is meghaltak az első hullában, ugyanakkor más halálozási statisztikák javultak és a koronavírus se volt így szabadjára engedve..

2020. szept. 28. 20:25
 24/47 anonim ***** válasza:

Igen változott. Először azt hittem komoly világjárvány csapott le ránk, de most már látom, hogy a 2010-es sertésinfluenza kamut próbálták újra ledobni az emberiségre, megint főrendezői székben a WHO. Színészek a jól megfizetett politikusok, orvosok. Finanszírozók az oltásipar. Most kicsit jobban sikerült de annyira nem, hogy mindenkit berántson a sztori. Azt viszont ajánlanám szeretettel mindenki figyelmébe, hogy a mi Fidesz kormányunk tudja, csak most jól jön neki a diktatúrához. Tessék már elolvasni a 2011-es felismerésüket: [link]

Ugye nem gondolja senki, hogy most meg nem látják amit akkor láttak, csak nézzétek meg mennyire félnek, hogy elkapják a vírust maszk nélkül, puszi, ölelés, meccs, satöbbi, semmenyire maradjunk ennyiben.

2020. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
*semennyire
2020. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Covid és h1n1 szezonális influenza halálozás alsó ábra.

[link]


Annyi, hogy ez ugye a napi max , de a covidnál ez a szám emelkedik ..

Persze erre is lehet mondani, hogy nem tökéletes,meg a másikra és harmadikra is, csak éppen túl sok van, ami azt mutatja, hogy veszélyesebb..


Az meg, hogy a politikusok hordanak-e maszkot stb nem érdekel, nem ők fognak kórházba kerülni, ha én megbetegszek és én tuti nem kapok majd olyan minőségű ellátást mint ők.

2020. szept. 29. 11:26
 27/47 anonim ***** válasza:
37%

Amennyiben elfogadod megbízhatónak a pcr tesztek pozitív eredményét akkor ilyen adatok alapján valóban jogosan retteghetsz....... de csak év végéig. Mert ezt megalapozza vagy megcáfolja majd az évi összes népességfogyás! Hisz a kovidot nem lehet majd becserélni a többi betegségre, ez nonszensz. Ha nem lesz több halott abból csak az következhet, hogy a tesztek jelentős része tévedett, ahogy ezt kezdettől hangoztatják is a gerincesebb fajta orvosok világszerte, mára pedig már tényleg tömegesen felszólalnak miatta. Azokban az esetekben pedig amikor valóban kovidos volt az illető nem az okozta közvetlenül a halált, egy sima influenza is ugyanúgy bevégezte volna. Ez mind kiderül 3 hónap múlva.

A politikusok meg nem azért érdekesek, mert az ő bajuk úgyis ha megbetegednek, ez sem jól értelmezed. Hanem a pozíciójuknál fogva ők azok akik belelátnak azokba a kártyákba is amibe te nem, tehát ha ők ennyire látványosan nem félnek a halálos járványtól egy kicsit sem akkor neked fel kellene tűnjön, hogy meg vagy vezetve.

2020. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Pataki se félt..
2020. szept. 29. 13:28
 29/47 anonim ***** válasza:
Pontosan miért is derülne ki bármi újévkor, egy olyan adatra alapozva, amiben milliós, százezres eltérések is lehetnek akár Covid nélkül is, hmmm?:) Én ugyan "csak" egy laboros vagyok, de azért jó hogy szóltál, jövő héten kiruccanok a nyáron megépült villámba a vadiúj Ferrarimmal(a pénzt minderre természetesen a háttérhatalomtól kaptam). Kérdező, jössz velem te is? Elhívnám a Korányi teljes személyzetét is, de nekik sajnos még mindig játszaniuk kell azt a fránya szerepüket...:(
2020. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

a 22-es válasz, illetve az ő többi válasza is nagyon jó, neki van/volt ideje és türelme a hozzátok hasonlókra...

2020. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!