Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menjek így holnap suliba vagy...

Menjek így holnap suliba vagy mit csináljak?😣

Figyelt kérdés

Szombaton kezdődött azzal, hogy délutánra már fáradt voltam és estére kicsit gyengébb is, ez vasárnap ugyanúgy. Olyan érzésem volt, mintha lázas lennék, de még hőemelkedésem sincs, a köhögésem pedig hurutos, torkom nagyon enyhén kapart.

Először arra gondoltam, hogy biztos csak túledzettem magam szombat délelőtt...


Szóval összefoglalva:

Ma már szagokat és ízeket se érzek, 1-2-szer köhintek egyet, torkom nem kapar és olyan, mintha lázas lennék, de még hőemelkedésem sincs +most fáradt és gyenge se vagyok (nem ittam kávét, szóval nem az tart ébren😅)



2020. okt. 13. 20:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Hívd fel a háziorvost, és próbálj meg valahogy elkülönülni a családtagoktól, mindent fertőtleníts amit megfogtál, használtál és legyen külön poharad, evőeszköz ameddig ki nem derül mi bajod.
2020. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
10%
Miért lett daganatos a tesód ilyen fiatalon? Nem sportolt eleget vagy nem étkezett/aludt rendesen?
2020. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mi lett?

Mentél iskolába?

2020. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a héten nem kéne menned, és ha hétvégén sem érzed még magad jól, akkor a jövőhéten sem.:)
2020. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Elvileg bárkivel előfordulhat a daganat. Ismerek olyat is, aki rendesen sportolt, mégis ugyanott lett neki, mint tesómnak.

Nem tudom mitől lehet

2020. okt. 15. 10:33
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem mentél suliba?
2020. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Na, köszönöm mindenkinek!

Ma hívtam fel az orvost és most az adatok felvételre várok (délig🤦🏻‍♀️). Azt mondta, teszteltetni fog és hogy karantén.

Már itthon is maszkban vagyok, külön törölköző stb. lett nekem. Remélem nem adom át nekik, ha koronás vagyok.



Amúgy azt tudja valaki, hogy most akkor a többiek sem mehetnek sehova? Még elég, ha csak én vagyok karanténba, nem? (Már egy jó ideje semmi testi kontakt nincs köztem és a többiek között (puszi, ölelésre gondolok))

2020. okt. 15. 10:40
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem mentem suliba👍🏻
2020. okt. 15. 10:40
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta? Csináltak tesztet?
2020. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igeen, 3 napja megcsinálták, de az oldalon még nincs fent az eredménye, a háziorvos meg még nem keresett.


Nem tudom, hogy kész van-e már... még várok

2020. okt. 19. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!